Oneplus підтвердила скасування oneplus 9t і анонсувала нову ос, розроблену спільно з oppo

18

Генеральний директор oneplus піт лау в інтерв’ю журналістам підтвердив, що його компанія не планує випускати в цьому році флагманський смартфон oneplus 9t, а наступний флагман китайського виробника буде працювати вже на новій уніфікованій операційній системі, яка розробляється спільно з oppo. Раніше компанія оголосила, що має намір об’єднати кодові бази oxygenos і coloros.

Це буде перший раз, коли смартфони oneplus залишаються без версії з приставкою ” t ” з моменту виходу oneplus 3t в 2016 році. З тих пір компанія традиційно випускає новий смартфон цієї серії в другій половині кожного року. Незважаючи на схожі назви, апарати серії t завжди пропонували істотні оновлення в порівнянні з базовими версіями флагманів. Наприклад, у 8t швидкість зарядки приблизно вдвічі вище, ніж у звичайної «вісімки», а 7t може похвалитися збільшеною до 90 гц частотою оновлення екрану.

В результаті злиття oneplus і oppo обидві компанії об’єднують кодові бази oxygenos і coloros. За словами піта лау, дві операційні системи на базі android як і раніше матимуть власний бренд і унікальні функції, але код, що лежить в їх основі, стане загальним, а їх розробку продовжить одна команда. За задумом, такий підхід повинен привести до створення операційної системи, яка буде «швидкою, плавною і легкою, як oxygenos, а також надійною, розумною і багатофункціональною, як coloros».

Інтеграція кодової бази двох операційних систем була завершена в червні, і це вже сприяє більш частим оновленням програмного забезпечення. Компанія має намір перевести на нову ос не тільки майбутні смартфони, але і вже випущені пристрої, які отримають відповідні оновлення. Крім об’єднання операційних систем двох компаній, oneplus також запозичить у oppo стандарт швидкої зарядки supervooc.