Оголошена дата релізу новинок amazfit. Очікуються смарт-годинник gtr 3 і gts 3

14

Компанія huami анонсувала презентацію новинок бренду amazfit, що спеціалізується на носимій електроніці. Список пристроїв, що готуються до показу, ще не оголошений — але інсайдери вже назвали моделі гаджетів, прем’єра яких відбудеться через два тижні.

Захід буде проведено 12 жовтня-і, за чутками, компанія представить розумні годинник amazfit gtr 3 і gts 3. Їх дизайн і характеристики виробник не розкриває, обмежившись кількома натяками на тизері. Слоган “up your game”, обіцяє поліпшення характеристик нових моделей, а в коментарі до публікації компанія підкреслила своє прагнення до «загального здоров’я та екологічних розробок».

Очікується, що в новинках з’явиться більше функцій для моніторингу фізичного стану користувача і збільшиться набір розпізнаваних типів тренувань. Крім того, у складі упаковки новинок імовірно буде використано менше матеріалів з урахуванням загальної тенденції запобігання забруднень навколишнього середовища. Всі подробиці і ціна нових носяться пристроїв стануть відомі на презентаційному заході.