одяг для великого тенісу

3-6-2020

not found
Магазин «PRO — теніс» — найстаріший тенісний магазин в Санкт — Петербурзі.
Також хочемо вам порекомендувати одежда для большого тенниса
Історія його заснування сягає корінням у далекі і смутні 90 — ті, коли знайти і купити в нашій країні професійний тенісний інвентар було ще дуже складно. Особливою популярністю тоді користувалися, доступні більшості любителів тенісу, ракетки STC Московського виробництва.
Саме тоді, в підворітті будинку на Ливарному — 26, відкрився наш перший тенісний магазин. Можна з упевненістю сказати, що за перші 10 років існування магазину в ньому побував практично кожен тенісист нашого міста.
Багато, нині відомі в місті тенісні тренери, ще дітьми приходили купувати свої ракетки в «підворіття на Ливарному». Свої ракетки у нас купувала і перетягувала, ще зовсім юна, а нині всесвітньо відома тенісистка Світлана Кузнєцова. У Москві відкрилося представництво компанії NIKE, що випускає найкращу тенісну одяг і взуття.
Поява професійного тенісного інвентарю та обладнання в Росії, стало ключовим моментом у розвитку та популяризації великого тенісу в нашій країні.
Протягом усієї своєї діяльності, магазин PRO — ТЕНІС намагався підтримувати у любителів тенісу інтерес до цієї прекрасної гри, спонсоруючи і самостійно організовуючи міські тенісні змагання різного рівня. Історія його заснування сягає корінням у далекі і смутні 90 — ті, коли знайти і купити в нашій країні професійний тенісний інвентар було ще дуже складно. Особливою популярністю тоді користувалися, доступні більшості любителів тенісу, ракетки STC Московського виробництва. Саме тоді, в підворітті будинку на Ливарному — 26, відкрився наш перший тенісний магазин. Можна з упевненістю сказати, що за перші 10 років існування магазину в ньому побував практично кожен тенісист нашого міста. Свої ракетки у нас купувала і перетягувала, ще зовсім юна, а нині всесвітньо відома тенісистка Світлана Кузнєцова.
Маяковського, будинок . У Москві відкрилося представництво компанії NIKE, що випускає найкращу тенісну одяг і взуття. Поява професійного тенісного інвентарю та обладнання в Росії, стало ключовим моментом у розвитку та популяризації великого тенісу в нашій країні. Протягом усієї своєї діяльності, магазин PRO — ТЕНІС намагався підтримувати у любителів тенісу інтерес до цієї прекрасної гри, спонсоруючи і самостійно організовуючи міські тенісні змагання різного рівня.
ТЕНІС — найстаріший тенісний магазин в Санкт — Петербурзі.