Одна з рідкісних мініатюр warhammer 40k була продана за $35 000

13

У warhammer 40,000 “громовий яструб” є одним з кращих кораблів для транспортування космодесанта і зачистки місцевості у легіону адептус астартес. У світі настолок, даний корабель за сумісництвом є ще й однією з найрідкісніших мініатюр. Такі суцільнометалеві моделі 1997 року випуску (досить великі для того, щоб в них насправді помістити команду мініатюрного десанту), зазвичай коштують від $2 000 до $10 000. Але нещодавно ютуберу emil “squidmar” nyström вдалося побити рекорд продавши зібраний і пофарбований ним “громовий яструб” за $35 000 на ebay.

Збирати мініатюру еміль почав ще в лютому 2021 року. Він навіть зв’язався з творцем моделі “громового яструба”, який розповів, що ця робота була свого роду тестом для майбутньої роботи з games workshop. Раніше він жодного разу не мав справи зі мініатюрами і це був перший досвід створення металевої моделі корабля. За шість місяців тім зміг спроектувати і відлити модель для щорічного конвенту gw.

Весь набір, включаючи дерев’яний сундук з маркуванням aquila і свідоцтвом про право власності важить близько 9 кілограм. Ще в 90-х роках навіть за мірками warhammer “громовий яструб” коштував пристойно: $650 ($1050 з поправкою на інфляцію). Металеві моделі виробляли до того, як games workshop перейшли на більш легкий і дешевий пластик.

Мініатюра складається з 204 металевих частин. Кожна частина окремо важить стільки ж, скільки вся сучасна коробка з набором мініатюр warhammer.