Нова версія huawei router ax3 pro отримала harmonyos і підтримку wi-fi 6

66

Компанія huawei випустила поліпшену версію роутера ax3 pro. Крім фірмової операційної системи, він обзавівся процесором qualcomm з тактовою частотою 1 ггц, чіпом nfc і підтримкою актуального стандарту бездротового зв’язку.

Дизайн пристрою не змінився – воно виконано в плоскому корпусі з чотирма антенами, для кожної з яких передбачений власний підсилювач з вихідною потужністю 27 дб в діапазоні 2,4 ггц, і 23,5 дб в режимі мовлення 5 ггц. Роутер підтримує новітній стандарт wi-fi 6 з модуляцією 1024qam і шириною каналу 160 мгц, пропонуючи пропускну здатність до 574 мбіт/с при використанні 2,4-гігагерцевого діапазону, і до 2402 мбіт/с при 5,0 ггц.

Для швидкого підключення смартфонів до домашньої мережі використовується модуль nfc. Подбав виробник і про функцію прискорення мобільних ігор – в пристрої передбачені спеціальні алгоритми пріоритизації трафіку. Вартість новинки компанія поки не розкриває. Офіційний старт продажів пристрою відбудеться 9 вересня. Зараз же користувачі на території китаю можуть оформити попереднє замовлення на роутер, сплативши депозит у розмірі $6.