Ноосфера Макса Полякова

2-6-2019

По всьому світу влаштовуються змагання і гонки на цих автомобілях. Тисячі людей збираються подивитися захоплююче уявлення. Тоді почали зводити перші машини, прикрашаючи їх великими підвісками, надягаючи шини, діаметр яких більше метра. У ці часи В Австралії була знята перша частина бойовика «Mad Max». Завдяки цій картині світ вперше побачив першу машину – монстр. Американець Боб Чандлер створив новинку – вантажівка – монстр, який назвав, і проїхався на ньому за двома легковиками. Один чоловік звернув увагу на цей ролик і запропонував Бобу знову продемонструвати свій трюк, тільки тепер вже перед натовпом глядачів. Всі були в захваті від побаченого видовища, тому було прийнято рішення розвивати цей новий напрям. І це тільки частина шоу, які існують. Найбільш масштабні виступи влаштовують компанії USHRA і TNT Motorsports. Це шоу відрізняється наявністю безлічі трюків, демонстрацій, гонок та автотриалов.

Приміром, якщо вантажівка – монстр не обладнаний вимикачами запалювання, що спрацьовують при відмові гальм або при втраті контролю над авто, йому заборонять брати участь в шоу. У кожній тачці є пожежні пристрої і ремені безпеки. Водії обов’язково надягають на себе шоломи і підлокітники. Раніше тачки – монстри в шоу тиснули будинки і автомобілі, але осколки летіли в різні сторони і травмували вболівальників і водіїв, тому сильно розлітаються предмети були вилучені зі змагань. Захід і машини постійно еволюціонують. Багато оригінальних транспортних засобів справили справжній фурор серед 10 тисяч глядачів. Унікальна колекція принесла винахідникам грошові винагороди. В наступному році планується ще більш масштабний захід. Кожен, у кого є хороші ідеї, може стати учасником конкурсу. Необхідно створити потужну дизайнерську машину і подати заявку на участь у змаганні, яке спонсорує Max Polyakov і Noosphere.
Також хочемо вам порекомендувати http://dv-gazeta.info/news/fai-i-noosfera-maksa-polyakova-ot-tehsotrudnichestva-do-zvaniya-pochetnogo-kavalera.html