Nimses – соціальна мережа з можливістю заробітку

328

Доброго дня. На початку червня 2017 року отримав від одного посилання по Skype, ведучу на опис нової соціальної мережі. Коли відкрив офіційний сайт, то зазнав двоякі відчуття. Зараз повідаю про проект Nimses – що це за новинка, варто реєструватися, і як в ньому заробляти, виводити гроші.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що за соцмережу?
  • Нова криптовалюта
  • Геолокація
 • Реєстрація
 • Діліться постами
 • Як вивести гроші з Nimses?

Що за соцмережу?

Зайшовши на nimses.comне відразу створюється відчуття, що перед Вами соціальна мережа. Насправді – це просто сторінка з описом. Тут немає можливості реєстрації або входу в систему, оскільки всі дії в Nimses здійснюються через мобільні додатки для iOS або Android.

Якщо інформація відображається на англійській мові, то в правому верхньому куті необхідно клацнути по значку “RU”

Тепер можете ознайомитися з оглядом проекту, який багато експертів вже назвали найбільшим проривом року. Але що ж у ньому такого дивного?

Нова криптовалюта

Як тільки Ви встановите Nimses додаток на смартфон, зареєструєтесь (про це трохи пізніше), кожну хвилину реального часу на Ваш віртуальний рахунок буде надходити 1 ним. Це нова безготівкова валюта, за яку потім можна буде купувати реальні речі, або здійснювати висновок у доларах з урахуванням чинного курсу.

Тобто, Ви просто живете, час йде, німи накопичуються! Відслідковувати стан балансу можна прямо в програмі.

Nimses – соціальна мережа з можливістю заробітку

Як бачите, вказаний і прогноз курсу. Аналітики впевнені, що через кілька років вартість нової валюти може перевершити навіть биткоины.

Геолокація

Ще одним цікавим моментом цієї соціальної мережі є підключення геолокації Вашого пристрою для відображення зареєстрованих користувачів, які перебувають поблизу від Вас. Ви можете бачити їх “німби” (круги з фото і зазначенням балансу), переглядати детальну інформацію про людей, залишати коментарі, надсилати їм віртуальні гроші.

Nimses – соціальна мережа з можливістю заробітку

Завантажити софт можна за посиланням, при реєстрації вказуємо інвайт-код для Nimses (код запрошення) – g12hh3haor, щоб відразу ж отримати велику кількість нимов на рахунок.

Зрозуміти всю філософію, вкладену розробниками в дане ПЗ, непросто. А переказати її Вам – ще складніше. Тому, рекомендую переглянути офіційне відео:

Рекомендуємо:

 • Верифікація в Nimses
 • Як використовувати додаток Zello рація
 • Як встановити декілька ОС Windows 7 8 10 на одну флешку
 • Як зробити DOS завантажувальну флешку під Windows

Реєстрація

Процес практично нічим не відрізняється від авторизації в Viber. Необхідно встановити мобільний додаток на смартфон з прив’язкою до номера телефону. Вам прийде SMS з кодом підтвердження. Якщо цей етап пройде, далі треба придумати логін, вказати реальне ім’я (за бажанням) і дату народження, стать. Потім варто додати своє фото на аватар.

Під час реєстрації Вам запропонують вказати код запрошення. Можна натиснути “Пропустити”, але навіщо це робити, коли вигідніше вказати g12hh3haor і отримати 1440 нимов (доба життя) на рахунок!

Далі почне відбувається щось унікальне. Кожна прожита Вами хвилина буде перетворюватися в 1 nim на Вашому балансі.

Діліться постами

Ви можете зробити фото або поділитися існуючим зображенням з користувачами, які знаходяться неподалік від Вас:

Nimses – соціальна мережа з можливістю заробітку

Ця послуга платна – доведеться викласти 100 нимов. Але якщо Ваш пост сподобається іншим людям, вони почнуть лайкати його, тим самим передаючи Вам частинку своєї “життя”, виражену в криптовалюте.

 • Де знаходиться кнопка Win на вашій клавіатурі
 • Налаштовуємо віддалений доступ до комп’ютера через Teamviewer
 • Як отримати статус Human В Нимсес?

Як вивести гроші з Nimses?

Накопичивши мінімальну суму для виводу (понад 40 000) Ви зможете обміняти її на реальні долари. Курс постійно змінюється, тому сказати щось конкретне зараз не можу.

Також, можна витрачати електронні гроші на купівлю матеріальних цінностей. Приміром, у багатьох містах вже є кафе, де Ви можете оплачувати кави і пончики нимами. В майбутньому планується створювати торгові майданчики (Nimses Goods), де користувачі зможуть виставляти свої товари на продаж, отримувати за це “соціальну валюту”, а потім витрачати її на будь-які свої потреби.

Ще раз нагадую, що скачати додаток можна за посиланням на офіційному сайті, а ввівши при реєстрації код g12hh3haor, отримаєте більше тисячі нимов на свій баланс!

А що Ви думаєте про цю соціальної мережі? Вона гідна уваги? Або це чергова пустушка? Поділіться своєю думкою в коментарях, якщо не складно.

З повагою, Віктор!