Незабутня подорож по північній америці: бобри, лосі, пуми та інші тварини в трейлері доповнення для planet zoo

21

Наступного місяця, 4 жовтня , симулятор управління зоопарком planet zoo отримає завантажуваний набір north america animal pack , куди увійдуть вісім видів тварин, що мешкають на північноамериканському континенті, а також новий сценарій на час. Перший погляд на свіжий контент був представлений в опублікованому компанією frontier developments трейлері.

Зокрема, в грі з’являться такі корінні жителі північної америки, як американський бобер, величний лось, морський лев, пума, великий американський алігатор, чорнохвоста лугова собачка і чарівний песець. До них також приєднається американська жаба-бик.

Крім того, доповнення привнесе з собою п’ять нових елементів збагачення середовища: бобровий басейн, де бобри зможуть у всій красі проявити свою природну схильність до будівництва, а також піньята для вилорога, годівниця-кегля, годівниця-диня і підводна рослинна годівниця. Додатково до цього доглядачам стануть доступні тематичні кепки з бобрами для аватарів.

Також доповнення north america animal pack порадує гравців новим сценарієм, в якому віртуальним доглядачам належить відправитися до підніжжя блакитного хребта і використовувати всі свої вміння на дикій місцевості, щоб перетворити крихітний зоопарк, розташований в болотній зоні, в неймовірну історію великого успіху.

Одночасно з прем’єрою набору north america користувачі planet zoo також отримають безкоштовне оновлення базової версії гри, яке додасть ряд додаткових бонусів і поліпшень. Їх чекають нові типи ландшафту для початкових карт, призначені для користувача карти висот, можливість пірнання для кішок, загородження на доріжках і багато іншого.

. До покупки також доступні розширене видання planet zoo deluxe і набір-розширення для стандартного видання planet zoo deluxe upgrade.