[неформат] god of war (2018) вийде на pc в січні наступного року

24

Видавець sony interactive entertainment і студія sony interactiveentertainment santa monica studio анонсували вихід гри god ofwar (2018) на pc в steam і epic games store 14 січня 2022 року.спочатку гра вийшла на playstation 4 в квітні 2018 року.продовження god of war ragnarok вийде на playstation 5 і playstation 4 в 2022 році.

Детальніше про версію гри god of war (2018) для pc розповів редакціїplaystation blog старшийспеціаліст зі зв’язків з громадськістю santa monica studio грейсорлейді:

Ми раді повідомити, що god of war (2018) вийде на пк 14 січня 2022года! всі хлопці в студії santa monica studio вдячні завсідливу підтримку і любов шанувальників серії god of war,якими вони обдарували нас після виходу нової глави історії кратоса.до серпня 2021 року було продано 19,5 мільйонів копій god of warдля playstation 4, і ми з нетерпінням чекаємо, коли зможемо поділитися грою з новою аудиторією гравців на пк!

Коли ми створювали версію god of war для пк, ми поставили передсобой мета підкреслити незрівнянні особливості гри і грамотноіспользовать технічні можливості платформи, щоб создатьзахоплюючу і першокласну версію гри.

Ви зможете оцінити повноцінну кінематографічну гру, створену за допомогою методу зйомки одним дублем-камера слідує за кратосомі атреем по землях всіх королівств в справжньому дозволі 4k на підтримуваних пристроях і необмеженою частотою кадрів.

Версія гри для пк включає широкий вибір графічних параметрів іпредустановленних налаштувань, завдяки яким ви зможете налаштувати графіку під потужність вашого пристрою. Поліпшені тіні, отраженіяпредметов і об’ємне освітлення з gtao і ssdo – якість графіки godof war для пк піднімається до небувалих висот.

Ми раді оголосити, що технології nvidia з системою згладжування за допомогою глибокого навчання (dlss) будуть повністю підтримуватися на rtx ™ ! вам більше не доведеться жертвувати графікойі дозволом заради високої продуктивності god of war.

На додаток до dlss для гри також доступна технологія nvidiareflex low latency. Технологія reflex дозволить вам швидше реагувати на те, що відбувається і проводити потужні комбо-атаки.

Крім поліпшень графіки і продуктивності, вас чекає поддержкаширокоформатного дозволу 21: 9!

Від захоплюючих дух поєдинків до повної тиші, в якій висможете милуватися неземною красою скандинавії і дев’ятикоролівств. Завдяки підтримці панорамних екранів вам буде цікаво, ніби ви дивитеся фільм в кінотеатрі.

Ми плануємо додати в god of war для пк можливість зміни налаштувань контролера і клавіатури.

Якщо ви віддаєте перевагу грати на контролері, гра підтримує бездротові контролери dualshock 4 і dualsense, а також широкийсписок інших контролерів.

Гравці, які використовують клавіатуру і мишу, можуть повністю змінити їх налаштування і підібрати той варіант, який підходить вам лучшевсего.

І, нарешті, купивши цифрову версію гри god of war, ви отримаєте вподарок:

  • обладунки обітниці смерті для кратоса і атрея
  • щит страж вигнанця
  • кулачний щит горна
  • сяючий ельфійський щит душі
  • щит деккеншильдр

Поки на цьому все! ми поділимося новими подробицями найближчим часом, у міру наближення дати виходу гри 14 січня 2022года.

Ми цінуємо вашу постійну підтримку god of war і сподіваємося, чтоданная версія гри подарує повернулися і новим гравцям в god of warнеповторімие враження.

Познайомитися з нашим оглядом на гру можна за посиланням: