Не запускаються флеш-ігри: що робити

311

Флеш-ігри міцно закріпилися серед браузерних однокористувацьких ігор. Вони мінімальні за розміром і відрізняються простим алгоритмом дій. В них не можна зберегти свою ігрову позицію, при ураженні завжди потрібно починати заново.

Це найвимогливіші до можливостей комп’ютера гри. Єдиною необхідною умовою для їх запуску є наявність браузерного плагіна Adobe Flash Player. В даний час флеш-контент настільки поширений, що плеєр встановлений практично на всіх комп’ютерах. Причому найчастіше плагін вбудований в браузер автоматично.

Тим не менш користувачі нерідко стикаються з якимись збоями, коли запустити флеш-гру не виходить. Для початку перезавантажте браузер або відкрийте гру в іншому браузері. Наприклад, замість Yandex. Браузер спробуйте Chrome, Firefox або Opera.

Якщо це не допомогло, то ось перелік основних причин збою і способи їх усунення.

  • Найпоширеніша − ваша версія браузера застаріла. Перевірте, можливо, вийшли оновлення. Встановіть їх, цього швидше за все буде достатньо. Якщо навіть оновлений браузер «барахлить», то видаліть його. Скачайте з інтернету новий та інсталюйте.
  • Не менш популярною причиною є застаріла версія плеєра. Оновіть її. Флеш-програма сама пропонує посилання, по якій вказані всі кроки оновлення.
  • Не виключено, що Adobe Flash Player не активний. У нових версіях деяких браузерів він відключений за замовчуванням. Це можна перевірити у меню керування плагінами.
  • Можливо, налаштування плеєра збилися. В цьому разі існуючі установки потрібно видалити. Необхідно послідовно виконати такі дії: Панель керування → Налаштування параметрів комп’ютера → блок Flash Player. У розділі «Додатково» знайдіть «Перегляд даних і налаштувань, там буде команда «Видалити все».
  • Іноді Flash Player відмовляється запускати гру з-за некоректної роботи Windows. Видаліть стару версію плеєра. Скачайте та встановіть його заново.
  • Не завадить і почистити кеш плеєра. Зайшовши через «Пуск» в пошукову рядок, пройдіть по цьому запиту: %appdata%\Adobe. Відкрийте виявлену теку, а в ній знайдіть ще одну − Flash Player. Її потрібно видалити.

Це основні поради для відновлення роботи флеш-ігор. Їх виконання не зажадає від вас великих зусиль. Після кожного з дій рекомендується перезавантажити комп’ютер. Якщо в результаті виконаних маніпуляцій гра все одно не запускається, то повідомте про помилку в службу техпідтримки Flash Player. Зробити це можна через спеціальну форму на сторінці гри.

Джерело: http://linkomania.com.ua/