Налаштовуємо звязок між компютером і TV за технологією Miracast

330

У 2012 році корпорація Wi-Fi Alliance офіційно визнала і сертифікувала незвичайну технологію Miracast, що дозволяє транслювати відео і музику з персонального комп’ютера на телевізійний приймач без застосування провідних підключень.

Оцінивши потенціал отримала неофіційну назву HDMI Wi-Fi новинки, компанія Intel і інші виробники споживчої електроніки почали обладнати свою продукцію реалізують її модулями.

Тому нижче розглядається процес налаштування комп’ютера і телевізора для синхронізації відображається їх дисплеями контенту.

Позитивні та негативні сторони

Залежить від функціонування бездротових мереж Miracast налаштовується щодо складними діями, а також не підтримується деякими моделями гаджетів і сімействами операційних систем. Щоб комфортно дивитися онлайн фільми, необхідно домогтися стабільного підключення до Wi-Fi-з’єднання з великою пропускною здатністю, а на малих швидкостях відеоряд короткочасно відстає від доріжки звукового супроводу. Але недоліки доповнюються перевагами, серед яких користувачами цінується:

  • Безпомилкова передача захищений від запису вмісту.
  • Збереження якості трансльованого відео і звуку.
  • Відсутність підключення апаратів проводами.
  • Підтримка всіх популярних медіаформатів.

Налаштовуємо телевізор і комп’ютер для зв’язку по бездротовому HDMI

Якщо у відповідний роз’єм телеприемника вставлений адаптер Miracast, здійснюється синхронізація з комп’ютером. Здійснює її користувач повинен відкрити головні налаштування телевізора, вибрати меню підключених гаджетів і вказати порт HDMI. Тепер «Миракаст» працює, а трансляція відео та зображень на великий дисплей стає доступною після коректного підключення розглянутої технології.

Потім відкриваються основні опції TV, відшукуються «параметри» і вибирається пункт «Пристрої Підключені пристрої». Якщо до гнізда HDMI приєднаний зовнішній адаптер Miracast, натискається пункт «Додати пристрій», де відображається відповідний гаджет. На останньому етапі її потрібно активувати у переліку підключених апаратів.

Далі відбувається налаштування комп’ютера, що працює під управлінням операційної системи Windows 10 (мінімально допустима версія відповідає 8.1).

Правильно підключений адаптер Miracast і налагоджена система на телевізорі автоматично запускає роздачу бездротової мережі через модуль Wi-Fi. На панелі персонального комп’ютера натискається піктограма бездротових з’єднань і в сформованому переліку активується попередньо обрана мережа, роздають телевізором або модулем «Миракаст». Далі відкривається розділ «Параметри», вибирається пункт «Пристрою» і натискається позиція «Підключені пристрої».

У вікні вказується виявлений системою телевізор, а після синхронізації апаратів відображається двома дисплеями картинка виявиться однаковою. Щоб процес протікав успішно, рекомендується завантажити і встановити новітні версії універсальних драйверів Miracast. Якщо використовуваний апарат не підтримує технологію HDMI Wi-Fi, система видає користувачеві відповідне повідомлення.

Джерело: http://fuck-hack.com/