” ми теж хочемо її показати!”: режисер bayonetta 3 пояснив відсутність новин про гру

12

Творець серії слешерів bayonetta хідекі камія (hideki kamiya) за запитом порталу video games chronicle прокоментував тривале мовчання platinumgames щодо bayonetta 3, анонсованої ще в грудні 2017 року.

Джерело зображень: platinumgames

Нагадаємо, на трансляції arcade archives (платний доступ) в січні камія висловив надію, що platinumgames зможе поділитися новинами про bayonetta 3 до кінця поточного року.

” якщо пам’ятаєте, в останній раз я, незважаючи на постійні розпитування про bayonetta 3, порадив усім забути про неї на якийсь час. Зараз мені потрібно цієї позиції дотримуватися, тому що в кінцевому підсумку не нам вирішувати, що і коли говорити», — заявив камія.

У той же час команда горда досягнутим прогресом і розділяє нетерпіння гравців: «не менше фанатів ми чекаємо дня, коли зможемо показати її. Ми хочемо, щоб усі підтримали нас на шляху до останнього ривка. Ми теж хочемо її показати!”

Bayonetta 3 створюється для nintendo switch і поки не має навіть зразкових термінів виходу. У червні nintendo запевнила, що з грою все добре, а зараз цю інформацію підтвердив і глава platinumgames ацусі інаба (atsushi inaba).