Модні сукні цього сезону.

10-10-2018

Модні сукні цього сезону.

Які ж сюрпризи приготували для модниць провідні кутюр’є. Як виглядають модні жіночі сукні в нових колекціях. Які тренди і модні тенденції в одязі будуть актуальні восени і взимку. Плавно і логічно просуваючись вперед, дизайнери добралися до недавнього минулого – створюючи осінньо – зимові колекції, вони взялися «перетрушувати» епоху 80 – их. А це означає, що зовсім скоро нас чекають короткі до непристойності сукні з збільшеними плечима – в кращих традиціях тієї пори. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі вечерние платья киев.
Та й інші тренди сезону прекрасно уживаються з довжиною міні: асиметрія, шкіра і блискучі тканини надають коротким платтячка ще більш зухвалого і сексуального вигляду. Традиційний для літніх колекцій білий колір, на диво, залишився на холодний сезон. Велика кількість білих суконь – тому підтвердження. Дизайнери запропонували варіанти з легких матеріалів, так і теплі в’язані сукні, в яких ви не замерзнете навіть взимку. Асиметрія – найпопулярніший спосіб зробити плаття оригінальним.
Так що цей тренд на модному Олімпі має постійну прописку. А щоб не набрид, дизайнери в кожному сезоні вигадують щось новеньке. Восени вони пропонують асиметричні вирізи і розрізи на сукнях, моделі з одним – причому довгим – рукавом і сукні, зшиті з двох різних матеріалів – абсолютно різних і за кольором, і за фактурою. Один з найбільш незвичайних микротрендов, які виросли з асиметрії, — двоколірні сукні. Дивлячись на них, здається, що праву і ліву половини сукні просто прикрасили в різні кольори.