МІФИ ПРО СТАВКИ НА ТЕНІС

11-21-2019

Теніс є одним з найбільш суперечливих видів спорту для ставок. Одні беттори стверджують, що передбачити результат тенісної гри, простіше, ніж футбольний матч, інші ж гравці нарікають на надто низькі коефіцієнти в тенісній лінії. За весь час суперечок склалося багато міфів про ставки на теніс, які ми розглянемо нижче.

Рекомендуємо пограти в https://g1.bet/stavki-na-tennis на сайті , тут високі шанси на виграш.

Заробляти на тенісі дуже легко. Бачачи в Інтернеті десятки стратегій ставок на теніс, у гравця може скластися невірне враження, що для заробітку потрібно лише дотримуватися їх. Стратегії ставок на окремі сети і гейми на перший погляд виглядають переконливо, але більшість з них показують негативний результат на довгій дистанції ставок.

Ставки на фаворитів проходять майже завжди. Беттори вважають, що фавориту в тенісі перемогти легше, ніж, припустимо, у футболі. Почасти це вірне твердження, так як у футболі матч може закінчитися з мінімальною перемогою аутсайдера, а в тенісі андердогу потрібно перемогти в двох або навіть трьох сетах. Тим не менш, ці моменти враховані букмекерами, тому коефіцієнти на фаворитів також матимуть закладену в них маржу.

Торгувати на тенісі складно через нестійкі ринки. Теніс – це динамічна гра, де ініціативу під час щогла спортсмени перехоплюють по черзі, тому ринки мають властивість сильно скакати. У футболі все по-іншому, але кожен гол куди сильніше змінює коефіцієнт, що виграний в тенісі гейм.

Висока ліквідність ринків є тільки в турнірах Великого Шолома. На матчах Великого Шолома букмекери дають найбільші ліміти, але робити ставки на теніс можна й на турнірах Мастерс, а також і на третьосортних тенісних змаганнях. Якщо вас не влаштовує ліміт для ставок, то завжди можна поєднати гру в декількох конторах, також є біржі й брокери ставок, де ліміти зазвичай в рази вище.
Фаворити часто зливаються в перших раундах дрібних турнірів. Таке і правда буває, особливо коли у гравця дуже напружений графік, але якщо ви подивіться на переможців дрібних турнірів, то їх в більшості випадків виграли тенісисти, яких можна віднести до фаворитів.

Потрібно знати теніс на рівні професійного спортсмена, щоб вигравати на ставках. Так, вам потрібно добре розбиратися в правилах тенісу і розуміти різницю у покриттях кортів, але це не такі спеціалізовані знання, як ви вважаєте. Набагато важливіше визначитися зі стратегією гри.

Висновок
Ставки на теніс мають свою специфіку, але не варто надавати значення тим міфам, які не мають підтвердження на практиці. При хорошому знанні матеріалу і правильно обраної стратегії будь беттор зможе домогтися успіху в ставках на спорт.