Microsoft анонсувала office 2021: відомі ключові функції та вартість пакетів

13

Напередодні виходу office 2021 софтверний гігант вирішив поділитися деякими функціями, які очікуються в офісних додатках, а також оголосив ціни. Office 2021-це повноцінний офіс, призначений для звичайних користувачів і організацій, які не хочуть підписуватися на microsoft 365.

Microsoft office 2021 буде доступний у двох редакціях-для дому та навчання, а також для дому та бізнесу. Перший варіант містить word, excel, powerpoint, onenote і microsoft teams для пк і mac. Вартість такої редакції складе 150 доларів. Office для дому та бізнесу коштуватиме 250 доларів. Це розширена редакція, яка дозволяє використовувати офіс в бізнес-цілях. У неї також входить поштовий менеджер outlook.

Office 2021 пропонує функції колективної роботи, які є в офісі microsoft 365. До них відносяться спільне редагування документів у реальному часі, підтримка onedrive та інтеграція з microsoft teams. Офісний пакет отримав новий дизайн з оновленим стрічковим інтерфейсом, закругленими кутами і нейтральною кольоровою палітрою, що відповідає стилю windows 11. Компанія також додала деякі функції з microsoft 365, включаючи покращений рукописний ввід і підтримку перекладу в outlook. З усіма нововведеннями office 2021 можна ознайомитися на сторінці підтримки продукту.

Реліз office 2021 відбудеться 5 жовтня одночасно із запуском windows 11. Microsoft заявляє, що нова версія офісного пакету буде працювати на windows 11, windows 10 і трьох останніх версіях macos.