Методи просування сайту

11-2-2020

 

Методи пошукового просування сайтів спрямовані на досягнення сайтом високих позицій в пошуковій видачі. Зазвичай методи пошукового просування ділять на «білі» (дозволені, безпечні методи просування), «сірі» та «чорні» методи просування сайтів (заборонені регламентом пошукових систем). У цій статті ми поговоримо саме про «чорних» методи просування сайту. Хочемо порекомендувати замовити послуги по просуванню сайтів на сайті https://effect-m.com/ по найкращій ціні.

«Чорні» методи просування сайтів ( «чорні» методи оптимізації сайтів) для досягнення сайтом високих позицій використовують перш за все обман «пошукових систем.» Чорні «методи просування сайтів дозволять Вашому сайту в найкоротший термін зайняти високі позиції в пошуковій видачі Яндекса, Google, Rambler і інших пошукових систем. Але це «щастя» буде недовгим. через нетривалий час використання «чорних» методів просування Ваш сайт буде виключений з результатів пошукової видачі «всерйоз і надовго». Пошукові системи нещадно карають сайти, які використовують чорні методи просування сайту, починаючи від зниження позицій і закінчуючи повним видаленням з пошукової видачі.

Які ж методи просування сайту належать до методів просування сайтів?

• Використання прихованого тексту. Найпростіше — застосування кольору шрифту, що збігається з кольором фону сторінки. Більш витончений спосіб обману — підключення до тексту класу з відповідними значеннями атрибутів стилю, у зовнішній CSS-таблиці стилів.

• Використання дорвеев (англ. Doorway) — «чорний» метод просування сайту з використання вхідної сторінки, сторінки-пастки, оптимізованої спеціальним чином і має хорошу видимість в пошукових системах, яка щороку збирає пошуковий трафік і перенаправляти його на головний сайт. Для створення дорвеев використовують спеціальні програми — генератори дорвеев.

• Клоакинг — спосіб настройки роботи веб-сервера, при якому користувач, що приходить на сайт, бачить один вміст, а пошукова система — інше. Назва способу походить від англійського слова «маскування». Спеціальна програма, розміщена на просувати сайті, аналізує всі ip-адреси користувачів, які звертаються до нього. Для певних таким способом роботів пошукових систем показується спеціальна сторінка — максимально оптимізована для пошукової системи, але є непридатною для сприйняття людьми.

• Свопінг — ще один поширений метод «чорного» просування сайту: тимчасове «накачування сторінки текстовим і посилальним спамом. Після досягнення високих позицій в пошукових системах сторінка значно переробляється і стає звичайною» білої «сторінкою. Однак після цього сторінка стає не такою» конкурентоспроможною » , як була раніше, і її рейтинг швидко падає. Цей метод просування використовується нечесними оптимізаторами.

• Нормативний спам — «чорний» метод просування сайтів, що полягає в розміщення посилань на сайт виключно для їх обліку пошуковими роботами і з метою вплинути на видимість сайту в результатах пошуку. Використання прихованих посилань однозначно відноситься до «чорних» методів просування. А ось обмін посиланнями не забороняється пошуковими системами і його швидше можна віднести до «сірих» методам оптимізації. Метою нетематичні обміну посиланнями з іншими ресурсами зазвичай є лише накрутка вагомості сайту для пошукової системи. Сьогодні існує багато способів обміну посиланнями, проте жоден з них не дає повної гарантії, що ви уникнете санкцій пошукових систем.