Методи просування сайту

11-2-2020

 

Методи пошукового просування сайтів спрямовані на досягнення сайтом високих позицій в пошуковій видачі. Зазвичай методи пошукового просування ділять на “білі” (дозволені, безпечні методи просування), “сірі” та “чорні” методи просування сайтів (заборонені регламентом пошукових систем). У цій статті ми поговоримо саме про “чорних” методи просування сайту. Хочемо порекомендувати замовити послуги по просуванню сайтів на сайті https://effect-m.com/ по найкращій ціні.

“Чорні” методи просування сайтів ( “чорні” методи оптимізації сайтів) для досягнення сайтом високих позицій використовують перш за все обман “пошукових систем.” Чорні “методи просування сайтів дозволять Вашому сайту в найкоротший термін зайняти високі позиції в пошуковій видачі Яндекса, Google, Rambler і інших пошукових систем. Але це “щастя” буде недовгим. через нетривалий час використання “чорних” методів просування Ваш сайт буде виключений з результатів пошукової видачі “всерйоз і надовго”. Пошукові системи нещадно карають сайти, які використовують чорні методи просування сайту, починаючи від зниження позицій і закінчуючи повним видаленням з пошукової видачі.

Які ж методи просування сайту належать до методів просування сайтів?

• Використання прихованого тексту. Найпростіше – застосування кольору шрифту, що збігається з кольором фону сторінки. Більш витончений спосіб обману – підключення до тексту класу з відповідними значеннями атрибутів стилю, у зовнішній CSS-таблиці стилів.

• Використання дорвеев (англ. Doorway) – “чорний” метод просування сайту з використання вхідної сторінки, сторінки-пастки, оптимізованої спеціальним чином і має хорошу видимість в пошукових системах, яка щороку збирає пошуковий трафік і перенаправляти його на головний сайт. Для створення дорвеев використовують спеціальні програми – генератори дорвеев.

• Клоакинг – спосіб настройки роботи веб-сервера, при якому користувач, що приходить на сайт, бачить один вміст, а пошукова система – інше. Назва способу походить від англійського слова «маскування». Спеціальна програма, розміщена на просувати сайті, аналізує всі ip-адреси користувачів, які звертаються до нього. Для певних таким способом роботів пошукових систем показується спеціальна сторінка – максимально оптимізована для пошукової системи, але є непридатною для сприйняття людьми.

• Свопінг – ще один поширений метод “чорного” просування сайту: тимчасове “накачування сторінки текстовим і посилальним спамом. Після досягнення високих позицій в пошукових системах сторінка значно переробляється і стає звичайною” білої “сторінкою. Однак після цього сторінка стає не такою” конкурентоспроможною ” , як була раніше, і її рейтинг швидко падає. Цей метод просування використовується нечесними оптимізаторами.

• Нормативний спам – “чорний” метод просування сайтів, що полягає в розміщення посилань на сайт виключно для їх обліку пошуковими роботами і з метою вплинути на видимість сайту в результатах пошуку. Використання прихованих посилань однозначно відноситься до “чорних” методів просування. А ось обмін посиланнями не забороняється пошуковими системами і його швидше можна віднести до “сірих” методам оптимізації. Метою нетематичні обміну посиланнями з іншими ресурсами зазвичай є лише накрутка вагомості сайту для пошукової системи. Сьогодні існує багато способів обміну посиланнями, проте жоден з них не дає повної гарантії, що ви уникнете санкцій пошукових систем.