Marvel’s spider-man 2 буде “трохи похмурішим” своїх попередників

12

На початку вересня пройшла презентація playstation showcase, де глядачам показали безліч цікавих майбутніх ексклюзивів на playstation, серед яких була marvel’s spider-man 2. Природно, фанати marvel’s spider-man і marvel’s spider-man: miles morales були просто в захваті, адже в новій грі пітер і майлз, схоже, об’єднаються для битви проти венома і таємничого голосу, швидше за все, належать крейвену-мисливцеві. Крім цього, нещодавно нам стали відомі ще деякі деталі про майбутнє сиквелі від віце-президента і глави творчого відділу marvel games, білла розманна (bill rosemann).

В останньому подкасті this week in marvel розманн розповів, що пітер і майлз в майбутній грі будуть протистояти відразу кільком ворогам. Також він заявив, що варто чекати появу різних персонажів і згадка сюжетних ліній з перших двох ігор.

Буде кілька ворогів. Я можу сказати, що продовження є прямим продовженням marvel’s spider-man і marvel’s spider-man: miles morales. Але поки не хочу розкривати багато, проте додам, що нова гра буде наступною великою главою з безліччю тем і великим кількість персонажів з перших двох ігор. Це майлз, це пітер, це веном, це таємничий голос. Це все, що ви любите, але ще більше.

Розманн також провів порівняння оригіналу і майбутнього сиквела на прикладі “зоряних воєн”.

І я повинен сказати, якщо перша гра про людину-павука – це зоряні війни, то spider-man 2 – це імперія (зоряні війни: епізод 5 – імперія завдає удару у відповідь). Він буде трохи похмурішим.

Insomniac games і sony планують випустити marvel’s spider-man 2 в 2023 році ексклюзивно на playstation 5.