Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

482

Доброго дня. Нерідко користувачі скаржаться на нав’язливу рекламу різних інтернет ресурсів. До таких належить і leboard ru. Що це за сайт, варто його боятися, для кого він може бути корисний – будемо розбиратися в цій статті.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • «Нова» дошка оголошень
  • Реєстрація та знайомство з Leboard
  • Leboard ru – сайт знайомств?

«Нова» дошка оголошень

Чому я взяв у лапки слово «нова»? Тому що раніше я з цим джерелом не стикався і не можу судити про те. Як довго він існує в мережі. Цей сайт призначений для купівлі/продажу товарів і послуг. Розділені по категоріях і містам. Але це далеко не весь функціонал. Перейшовши на головну сторінку побачите наступне:

Перше враження – досить позитивне. Ніякої небезпеки не простежується, інтерфейс сайту російськомовний і цілком зручний для сприйняття. Сподобалося, що місце розташування визначається з геолокації в автоматичному режимі. І відразу відображаються оголошення від найближчих користувачів.

Найцікавіше починається після прокручування нижче блоків з товарами. Можна ознайомитися з основними «фішками» сервісу leboard ru – що це за сайт, відгуки про нього. За заявою розробників, Ви можете:

  • Шукати потрібний контент серед безлічі пропозицій (ну це є практично у всіх аналогів);
  • Задавати фільтри за різними критеріями (вартість, категорія і т. д.). Як би, теж не новина;
  • Переглядати репутацію користувача, перш ніж здійснювати з ним угоду. Річ корисна, погодьтеся;
  • Бачити спільних знайомих. Досить цікавий функціонал, оскільки при дорогої покупки краще дізнатися побільше про продавця, запитати у людей, які знають його;
  • Розміщувати свої оголошення абсолютно безкоштовно. Нічого особливого – це є у всіх;
  • За гроші підвищувати позицію своєї пропозиції у переліку товарів і послуг. Раніше ця можливість була «халявної» (мабуть, поки сервіс набирав обертів);
  • Leboard реально інтегрувати зі своїми акаунтами в соцмережах, щоб бачити, хто з друзів що продає. Не впевнений, що це круто і життєво важливо.

Крім того, творці цього ресурсу запевняють, що немає сенсу створювати інтернет-магазин, розкручувати його. Замість цього простіше і дешевше скористатися Лебордом. Можливо, для невеликих проектів ця ідея хороша, але інтернет-гіпермаркет організувати на їх базі навряд чи вийде.

Реєстрація та знайомство з Leboard

Процедура не відрізняється унікальністю, достатньо клікнути на посилання «Вхід» у правому верхньому куті. Після цього відобразиться форма з двома варіантами – створення аккаунта через соціальні мережі або введення контактної інформації вручну:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Я волів авторизуватися за допомогою Facebook, далі мене попросили вказати дату народження. Це потрібно, щоб захистити неповнолітніх від потенційно дорослого контенту.

Потім рекомендують завантажити фото, що дозволить підвищити рівень довіри до Вашої персони. Але також можна імпортувати зображення з соціальних мереж:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Якщо хочете відмовитися від цієї затії, нижче є посилання, що дозволяє пропустити дію і перейти до наступного кроку. Ще пара формальних моментів і побачите головну сторінку користувача кабінету Leboard ru. Що це за місце?

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Тут розташований перелік категорій, кнопка додавання нового оголошення, пошукова рядок з кількома фільтрами.

Приміром, я хочу придбати гумовий човен для риболовлі. Підібрав цікавий варіант і перейшов до перегляду пропозиції:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Крім опису і фото, праворуч розташований блок для відправки повідомлення автору. Є і кнопка «Показати номер», клікнувши по якій побачите контактний телефон. Зверніть увагу на напис: «Хто з моїх друзів його знає?». Це саме ту функцію, про яку говорилося вище (у перевагах Леборд ру).

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

На особистій сторінці доступна можливість підписки на оновлення, подачі скарги і блокування. Ну і кнопка перегляду спільних знайомих є.

На жаль, ця функція доступна тільки після сканування Ваших e-mail контактів, для чого необхідно вказати адресу електронної пошти та пароль до неї:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Незважаючи на те, що Leboard.ru не зберігає таку інформацію, я не ризикував би вносити настільки важливі дані в поля форми.

Але, спеціально для демонстрації я створив акаунт, який не шкода. Сканування не дало результату зі зрозумілих причин, і відобразилося таке повідомлення:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Цікавою мені здалася фішка з автовідповідачем, яку реально активувати в налаштуваннях. Досить поставити позначку і прописати текст відповіді, який буде автоматично надсилаються потенційним покупцям:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Leboard ru – сайт знайомств?

Можливо, Ви звернули увагу на посилання «Серйозні знайомства» на головній сторінці ресурсу (доступною після входу в аккаунт)? Я ризикнув кликнути по ній і опинився в зовсім іншому місці:

Leboard ru – що це за сайт, чи варто його боятися?

Тест проходити я не став, оскільки є людиною сімейним і не зацікавленим у подібних заходах. Але може для когось з Вас цей проект виявиться корисним.

Як я зрозумів, Leboard ru знайомства – це один з напрямків, яке дозволяє шукати вже не товари/послуги, а свою половинку. На цій позитивній ноті буду завершувати огляд. Хотілося б дізнатися Вашу думку про Леборд. Можливо, вже є досвід експлуатації», поділіться своєю історією, якщо не утруднить.

З повагою, Віктор!