Критики оцінили детективний екшен lost judgment на рівні першої частини

19

До релізу детективного екшену lost judgment від sega і ryu ga gotoku studio залишається ще більше тижня, проте сайт агрегатора metacritic вже почали наповнювати рецензії на майбутню гру.

Джерело зображень: sega

До моменту публікації матеріалу у lost judgment накопичилося 54 оцінки: на версію для playstation 5 довелося 44 огляду, на xbox series x і s — вісім, а на playstation 4 — два. Видання для xbox one рецензій поки не удостоїлося.

Середній рейтинг lost judgment при цьому варіюється від 81 (xbox series x і s) до 83 % (ps5). Для порівняння: попередня частина серії-оригінальна judgment-свого часу отримала від критиків приблизно ті ж бали (80-85 %).

Переміщатися по світу тепер можна на скейтборді

Lost judgment захопила критиків піднімає серйозні теми детективної історією, бадьорою (і навіть трохи розширеної) бойовою системою, а також великою кількістю і якістю стороннього контенту (особливо вдалися шкільні активності).

З мінусів lost judgment рецензенти виділили нудне вступ, застарілі технології (особливо дісталося синхронізації мови з рухами губ) і відсутність значущих інновацій в порівнянні з першою частиною.

Детективні сегменти в сиквелі сильно краще не стали

Нагадаємо, lost judgment являє собою прямий сиквел оригінальної judgment. У ролі знайомого по минулій грі приватного детектива такаюкі ягамі геймерам належить розкрити ідеальний злочин.

Реліз lost judgment очікується 24 вересня поточного року на ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. У преміальні видання, крім додаткового контенту, входить триденний (з 21 вересня) ранній доступ.