Криптовалютная виручка nvidia почне скорочуватися з жовтня

10

На цьому тижні корпорація nvidia повинна відзвітувати про результати другого фіскального кварталу, і галузеві аналітики пророкують підвищення виручки в річному порівнянні з $3,87 до $6,34 млрд. При цьому деякі з експертів побоюються, що криптовалютный фактор почне негативно впливати на виручку nvidia з жовтня поточного року.

Джерело зображення: nvidia

Подібну думку висловлюють аналітики credit suisse, на яких посилається ресурс seeking alpha. Падіння виручки nvidia від реалізації відеокарт і спеціалізованих прискорювачів cmp буде обумовлено змінами кон’юнктури ринку. Нагадаємо, що фінансовий директор компанії колетт кресс (colette kress) передбачала отримання виручки від реалізації прискорювачів cmp у другому фіскальному кварталі в сумі $400 млн, що істотно вище $155 млн, отриманих кварталом раніше. Фахівці bmo capital markets, на яких посилається ресурс barron’s, лише небагатьом перевершують цю оцінку в своєму прогнозі — $450 млн. Дана сума піддалася корекції, оскільки на початку кварталу джерело називало $650 млн в якості ймовірної виручки від реалізації прискорювачів cmp. Очевидно, аналітики очікують зниження профільної виручки nvidia.

Виручка компанії на ігровому напрямку в річному порівнянні повинна зрости на 80% до $3 млрд, а на серверному приріст складе 30 %, забезпечивши компанію $2,3 млрд профільної виручки. Автомобільний сектор теж повинен відзначитися позитивною динамікою виручки, але в абсолютному вимірі вона залишається досить скромною.

Глава nvidia на минулій звітній конференції заявив, що не боїться другої хвилі «кріптопохмелья», яка кілька років тому скоротила виручку компанії на 30% після падіння попиту на відеокарти покоління pascal з боку майнер. На думку засновника компанії, зараз ситуація вигідно відрізняється тим, що актуальні відеокарти в рівній мірі затребувані і любителями ігор, тому вони з радістю викуплять ті обсяги продукції, які не будуть потрібні майнер.