Космічний R

11-9-2018

Космический R
санкт петербург, ВПК, АРМІЯ, В і ВТ, видавництво, опк, бізнес, ефективність, істрія, військова техніка, озброєння, експорт ПВН, продукція військового призначення, видання, видання технічної документації, переклади документації, компанія Бастіон, фірма Бастіон, видавництво Бастіон, журнал Бастіон, Збірник Бастіон, військово-технічний збірник, військово-технічний збірник Бастіон, Невський Бастіон, Санкт-Петербург, ОПК, ВПК, Рособоронекспорт, ФС ВТС, Ростехнології, ОАК, ОСК, “Оборонпром”, Вертольоти Росії, Алмаз, Алмаз-Антей, КТРВ, поставка В і ВТ за кордон, БРПЛ, ПКР, БР, експорт зброї, військово-технічне співробітництво, ВТС, військові контракти, оборонний комплекс, документації, Карпенко Олександр, Карпенко А. В.
Також хочемо вам порекомендувати почитати про Макс Поляков і Firefly Aerospace https://nv.ua/techno/innovations/maks-poljakov-predstavil-petru-poroshenko-kosmicheskij-rd-tsentr-firefly-v-dnepre-2495687.html
Він зазначив, що вибір проекту буде вперше здійснюватися за конкурсною системою, як «прийнято в цивілізованих країнах». «Буде чесна конкурентна боротьба – яка група запропонує більш реалістичний і більш цікавий проект», – запевнив академік. За його словами, всі відібрані конкурсною комісією учасники отримають кошти на первинні науково-дослідні роботи, але у фінал вийдуть один-два проекти, які будуть реалізовані.
Були заслухані доповіді Генерального конструктора – заступника генерального директора АКЦІОНЕРНОГО товариства «НВО Лавочкіна» Олександра ШЕРШАКОВА і керівника АКЦ ФІАН академіка РАН Миколи КАРДАШЕВА про стан бортових систем космічного апарату «Спектр-Р» та про результати виконання програми наукових досліджень. За результатами обговорення прийнято рішення продовжити використання космічного комплексу «Спектр-Р» за межами призначеного терміну активного існування для виконання робіт за Програмою наукових досліджень до 31 грудня 2019 року.
Космічний апарат «Спектр-Р» запущений з космодрому БАЙКОНУР 18 липня 2011 року, а прийнятий в експлуатацію до 2012 року. Незважаючи на термін роботи комплексу 3 роки, апарат функціонує справно вже 5 років. За цей період проведено більше 5 тисяч наукових експериментів. За час виконання наукової програми проекту «Спектр-Р» досліджено декілька сотень об’єктів: ядер галактик, квазарів, пульсарів, областей зореутворення. За всіма напрямами отримані видатні результати, опубліковано понад 50 наукових статей у провідних фахових виданнях.
Службовий модуль «Навігатор» – апарат нового покоління, розроблений в НВО ім С. А. Лавочкіна, є базовим для створення серії космічних апаратів, призначених для роботи на різних орбітах ШСЗ, включаючи ДСО і лібраційні точки для проведення дистанційних досліджень Землі і фундаментальних астрофізичних досліджень в різних діапазонах електромагнітного спектру.