Контекстна реклама в Гугл і Яндекс Директ

6-4-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати заказать тут
Замовити консультацію

Увеличениечисла заявок

Снижениепоказателя відмов

Снижениестоимости

Число новыхпользователей

Зростання заказовобратного дзвінка

Количествопросмотренных сторінок

Зростання обращенийиз Яндекс.Діректа

Зростання обращенийиз Google.Adwords

Зниження Порів Яндекс.Директе

Зростання заявок черезконтекстную рекламу

Зниження стоимостиклика

Зростання количествазаявок

Уменьшениестоимости кліка

Зростання трафикана сайт

Росттрафика

Ростобращений

СнижениеСРА

Зростання количествапокупок

Зменшення вартості заказаот заданого KPI

Зростання числапосетителей

Зростання количествапокупок

Ростконверсии

Зниження показателяотказов

Загальний объемконверсий в місяць

Середня стоимостьконверсии в місяць

Зростання целевоготрафика

Зростання подтвержденныхзаказов

Зниження показателяотказов

Якщо вас не влаштовують результати роботи або умови співпраці з поточним підрядником, напишіть нам — ми підготуємо для вас комерційну пропозицію або проведемо аудит контекстної реклами. Порівняйте вартість послуг, оцініть прогноз і виберіть підрядника з кращими умовами.

Марія Свєтікова

Керівник департаменту контекстної реклами

Олександр Меньков

Аккаунт-менеджер

Євген Сядристий

Технічний фахівець

Павло Мосін

Аналітик

Юлія Юдіна

Юзабіліті-фахівець

Компанія «Деці Экстружн» плідно співпрацює з компанією «Ашманов і партнери» з 2009 року. Дякуємо фахівців компанії за якісну роботу, оперативне вирішення всіх виникаючих питань і навчання контекстній рекламі.

Рекомендуємо «Ашманов і партнери» як надійного і відповідального партнера, зацікавленого в багатосторонньому розвитку бізнесу своїх клієнтів.

Чернова Олена Павлівна

Генеральний директор

Компанія «ТОВ Ів Роше Схід» в особі генерального директора Маттье Гомара висловлює вдячність компанії «Ашманов і партнери» за успішне просування в пошукових системах і ведення контекстної рекламної кампанії.

Дякуємо фахівців «Ашманов і партнери» за професійний підхід до планування і реалізації стратегії просування нашої компанії і хочемо відзначити злагоджену роботу всієї проектної групи.

Окремо дякуємо веб-аналітика Тимура Конопацького за високопрофесійну роботу по вивченню ефективності всієї воронки продажів і розробку корисних рекомендацій, а також менеджера Кирила Федорова і Олександру Тепикину і технічного спеціаліста Олену Беченкову.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і впевнені в тому, що експерти з компанії «Ашманов і партнери» допоможуть нам ще більше підвищити ефективність нашого бізнесу.

Рижкова Любов

Директор з електронної комерції та розвитку цифрових технологій

Компанія ТОВ «Антек» дякує агентство «Ашманов і партнери» за професіоналізм і відповідальний підхід до вирішення поставлених завдань. Фахівці агентства показали себе експертами в області стратегічного планування і реалізації кампаній контекстної реклами, швидко відповідали на всі наші запитання і навчали наших співробітників.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і готові порекомендувати компанію «Ашманов і партнери» як надійного партнера, зацікавленого в розвитку бізнесу своїх замовників.