Концепт розумних android окулярів xiaomi оснащений лінзами з дисплеями microled і готовий замінити смартфон

8

Напевно кожен хоча б раз дивився фільм або читав книгу про агентів спеціального призначення і заздрив кількості гаджетів в їх арсеналі, мріючи отримати хоча б один для щоденного використання. У найближчому майбутньому xiaomi може допомогти широкому колу споживачів здійснити свою мрію і купити один з таких пристроїв-у компанії готовий концепт розумних окулярів.

джерело зображення: xiaomi і xiaomi youtube

Розумні окуляри xiaomi об’єднують в стильній, тонкій і легкій оправі вагою 51 грам систему візуалізації з дисплеями microled, датчики, камеру з сенсором 5 мп, мікрофон, акумулятор, сенсорну панель, wi-fi, bluetooth і інші компоненти. Окуляри самодостатні, оснащені arm процесором, чіпом обробки зображень і управляються операційною системою android, дозволяючи здійснювати дзвінки, використовувати навігацію, робити фотографії, перекладати текст і вирішувати багато інших завдань, використовуючи для управління голосового асистента xiaoai.

Технологія microled за рахунок простої структури дозволила xiaomi вписати дисплеї діагоналлю 0,13 дюйма в оправу. Дисплеї монохромні, розмір пікселів становить 4 мкм, а максимальна яскравість досягає 2 млн ніт. Xiaomi також використовувала компактну оптичну систему світловодів і лінз з мікроскопічною гратчастою структурою для забезпечення багаторазового заломлення світлових променів — це дозволить власникові окулярів бачити велике і чітке зображення.

В блозі xiaomi.