Колонки Tronsmart Element T6!!!!

11-9-2019

Стильний дизайн дозволяє підкреслити свою індивідуальність і радує око. Відгуки користувачів говорять про те, що за технічними характеристиками це дуже хороша модель з даного діапазону цін. Потужні динаміки забезпечують об’ємний звук на 360 градусів навколо з передачею низьких частот поверхні, на якому встановлено пристрій. Підключитися до колонки можна за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Після цього можна запускати будь-яку музику зі смартфона, планшета, плеєра або будь-якого іншого пристрою. Її параметрів достатньо для того, щоб досить голосно вмикати музику на вулиці чи на природі для великої компанії. Також хочемо вам порекомендувати https://tronsmart.ua/audio/tronsmart-element-t6–chernij

Елементи управління винесені на передню частину колонки – вони представлені у вигляді джойстика з кнопками старту або зупинки відтворення, вмикання або вимикання живлення, прийняття виклику, а також перемикання треків. Для зміни гучності достатньо лише повернути спеціальне кільце. Біля кнопок управління встановлений світлодіодний індикатор, який свідчить про те, що колонка включена. За вивід звуку відповідають два динаміки потужністю 5 Вт і пасивний сабвуфер, призначений для відтворення низьких частот. Якість звуку безпосередньо залежить від того, наскільки близько до колонці знаходиться пристрій, з якого відтворюється музика, проте на відстані до 5 метрів ніяких спотворень виникати не повинно. Виробник заявляє про те, що може безперервно працювати до 15 годин – на час роботи впливає гучність музики.

Про те, що батарея розряджається, свідчить індикатор – він стає червоним. Для зарядки достатньо лише підключити адаптер до порту micro USB на колонці. Дякую, колонки як я і очікував рівних по якості та глибині звуку мабуть нема. навітб за більші гроші. Чарівна колонка, дякую, просто шик. Якість звуку відмінна, баси хороші. Верхи не ідеальні, але співвідношення ціна/ якість відмінна (будь-яка брендовий колонка з такою якістю звуку стояла б пристойно дорожче). Особливо при врахуванні того, що це далеко не перша колонка, і вже була така ж – ця виявилося найкращою. Звук якісний, краща за свої гроші. Звук реально йде з усіх боків, неможливо визначити джерело. Не вистачає ремінця щоб зачепити або повісити куди не будь. Колонка прийшла вчасно, класно грає, покупкою задоволений.