Кіану рівз і керрі-енн мосс розкрили деякі деталі фільму “матриця: воскресіння”

32

Видання entertainment weekly перед швидким випуском нової частини “матриці «під назвою» воскресіння” (the matrix resurrections) представило великий матеріал, в якому про роботу над картиною висловилися виконавці головних ролей кіану рівз і керрі-енн мосс.

Рівз повідомив, що режисер лана вачовскі, яка працювала разом з сестрою ліллі над оригінальною трилогією, змінила підхід до постановки в порівнянні зі старими фільмами. Цього разу актори майже не репетирували, а також користувалися ідеями своїх колег і членів знімального майданчика. Крім цього, виконавець ролі нео зазначив, що в нову «матрицю» додали велику кількість гумору, чого не було в оригінальних кінострічках. Однак актор уточнив, що»нео не жартуватиме, як тоні старк”.

Керрі-енн мосс додала, що у неї було кілька припущень про те, як нео і трініті повернуться в сюжет, але всі здогадки виявилися невірними. Коли вона ознайомилася зі сценарієм фільму, то актриса разом з рівзом захопилася тому, як лана вачовскі грамотно і оригінально прописала продовження історії. До слова, основна сюжетна лінія нової “матриці” зосередиться на любовній лінії нео і трініті.