Keo: у вересні в ранньому доступі з’явиться нова гонка-шутер

11

Видавництво digital matters publishing і розробникredcatpig повідомили про вихід в ранній доступ командної онлайн гри keo – придбати ігри на виживання з елементами шутера можна буде в steam 23 вересня за ціною $19,99.

Keo – це динамічна гра в жанрі гонок на виживання совзривоопаснимі автомобілями, в якій гравці будуть боротися один з одним подвух різних ігрових режимах 3v3. Сюжет keo лаконічний і простий: через десятиліття після ядернойкатастрофи вижили створюють новий вид спорту, борючись один з одним законтроль над життєво важливими ресурсами за допомогою радіокерованих машин.гравці вибирають одну з декількох авто, кожна з яких має в своемарсенале наступальну і захисну зброю, а потім виходять на арену, щоб вступитиу відчайдушну сутичку за виживання. У режимі deathmatch водіям належить зібрати найбільшу кількість очок, знищуючи супротивників, в той час як в режимі domination гравці б’ються за аванпости по всій карті.

Як обіцяють розробники, під час раннього доступу keo будутьпоявлятися регулярні доповнення до вже існуючого контенту, включаючи карти,транспортні засоби, зброю і додатковий ігровий режим, а також такіефункціі, як рейтинг і режим спостерігача. Гра також буде оптимізована длясверхширокоформатного екрану перед її повномасштабним запуском в наступному році.