Интрестные місця в Івано-Франківську.

7-17-2018

Интрестные місця в Івано-Франківську.

Багато туристів минуть це місто як транзитний на дорозі в Карпати. Івано – Франківськ дивно зелений і мальовничий. Станиславів починався з площі Ринок і Ратуші на ній, які збереглися до цих пір, правда, у видозміненому вигляді. Сучасна площа Ринок – це невисокі кольорові будиночки з помаранчевими дахами по всьому периметру. Минулого літа на Ратуші відкрили оглядовий майданчик, з якої всі бажаючі за невелику плату можуть помилуватися неймовірною панорамою Івано – Франківська з висоти пташиного польоту. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі franyk.city.
Ось ще кілька красивих старовинних споруд, які точно припадуть вам до душі: колегіальний костел Пресвятої Діви Марії, Вірменський костел, будівля залізничного вокзалу, костел Єзуїтів, пасаж Гартенбергов. Обов’язково прогуляйтеся по головній вулиці міста, яку самі франківчани називають “стометрівка” або “сотка” (хоча насправді вона має близько 500 метрів). Саме тут ви знайдете самі затишні кафе і чарівні ресторанчики міста.
До речі, ціни в Івано – Франківських кафе значно нижче, ніж у столичних, тому можете не боятися спустошити свій гаманець. У місті величезна кількість дійсно крутих закладів, де ви зможете не тільки смачно і недорого поїсти, але і насолодитися цікавим інтер’єром і незрівнянної атмосферою. Тому якщо ви готові до гастрономічних задоволень, гайда в старовинний Івано – Франківськ. Це село у Львівській області користується популярністю взимку, оскільки всього в 8 км від нього знаходиться гірськолижний курорт Славське, а в 2 км – “Захар Беркут”.