Ігри тижня #15 (18.10.21 — 24.10.21)

23

У даній статті ви дізнаєтеся про всі важливі релізи, тестування, оновлення та інші події, пов’язані з онлайн-іграми, які відбудуться в період з 18 по 24 жовтня 2021 року.

19 жовтня

 • зомбі-екшен від першої особи dying light вийде на гібридній консолі nintendo switch. Гравці отримають видання platinum edition, що включає в себе всі вийшли платні доповнення. Дана версія буде підтримувати особливості “свіча”, такі як можливості сенсорного екрану.

 • у файтингу super smash bros. Ultimate для nintendo switch з’явиться персонаж сора з серії jrpg kingdom hearts. Це буде останній винищувач dlc для гри. Доповнення також стане включати в себе арену» порожнистий бастіон ” і 9 музичних треків із серії.
 • у шутерах call of duty: black ops cold war і call of duty: warzone розпочнеться подія, присвячена хеллоуїну. Гравців чекають різні тимчасові режими і безкоштовні нагороди.
 • ізометрична “королівська битва” з елементами moba під назвою eternal return: black survival стане доступна для завантаження через магазин windows store на pc. Передплатники xbox game pass при цьому отримають додаткові косметичні бонуси.

20 жовтня

 • відбудеться реліз західної версії mmorpg elyon, яка буде поширюватися безкоштовно. На жаль, для росії діє блокування по ip, тому для скачування доведеться скористатися обхідними шляхами. Однак раніше розробники підтвердили, що гра в майбутньому з’явиться і у нас.

 • з “королівській битві” pubg: battlegrounds на всіх платформах почнеться другий з трьох івентів, присвячених хеллоуїну — «останній вижив». Триватиме він до 3 листопада, і протягом цього періоду гравці зможуть заробити різні нагороди.

21 жовтня

 • у кооперативному екшені dauntless стартує подія “темні жнива” на честь хеллоуїна, що пропонує щотижневі подарунки, розкидані по всьому рамсгейту, всередині яких можна знайти різноманітні предмети.
 • для екшену honkai impact 3rd від студії mihoyo вийде оновлення 5.2 infinite future. Воно додасть двох нових валькірій, raven [midnight absinthe] і mobius [infinite ouroboros], а також нову сюжетну лінію.
 • відбудеться реліз rpg-стратегії disciples: liberation, виконаному в сеттінгу «темного фентезі». Заявлено пророблений світ, в якому кожне рішення має наслідок. Гравці зможуть вибудовувати відносини з різними фракціями, будувати армію і брати участь в мережевих сутичках.

22 жовтня

 • антологія хоррорів the dark pictures отримає нову частину з підзаголовком house of ashes. Події гри розгорнуться пустелях іраку в 2003 році, відразу після закінчення початкових бойових дій. Солдати армії сша і військ іраку раптово виявляють, що у них є більш серйозні проблеми. Герої пробудили давнє зло, і тепер їм доведеться об’єднатися, щоб вижити.

23 жовтня

 • 23 і 24 жовтня пройдуть чергові бета-вихідні симулятора виживання icarus, розробником якого є дін холл-творець dayz. Цього разу гравці зможуть побувати в новому пустельному біомі.