Ігровий автомат золото ацтеків

10-23-2020

not found

Ігровий автомат «Золото ацтеків» присвячений древнім таємниць Ацтеків, які приховують всю інформацію про золоті скарби і пірамідах, що зберігають їх. Звичайно, багато мандрівники до сьогоднішнього дня прагнуть опанувати ними, і пізнати всі давні таємниці, за допомогою яких можна стати могутнім і дуже багатою людиною! Ігровий онлайн автомат «Золото ацтеків», розроблений знаменитою компанією Mega Jack, стане чудовою можливістю для всіх гравців, які прагнуть до отримання позитивних емоцій і щедрих виплат!

Оформлення ігрового автомата Піраміди створює атмосферу історії і древніх загадок. Він стилізований під ті далекі часи, в період яких влада перебувала в руках племені ацтеків. Оформлення апарату ідеально доповнює музичний фон, завдяки чому гравці максимально глибоко переймаються історією відбувається на ігрових барабанах.

При запуску гри на апараті Золото Ацтеків користувачі можуть побачити 5 барабанів, на яких випадають ігрові символи в спеціальні осередки. Для виконання ставок пропонується 21 лінія. Кількість смуг можливість регулювати на розсуд гравця. Також є спеціальний автоматичний режим, для якого потрібно попередньо коригувати всі налаштування.

Одна з найбільш примітних особливостей онлайн слота Пірамідки полягає в наявності прогресивного джек-поту. Саме ця умова часто є основною причиною для початку гри.

Ставки варіюються в широкому діапазоні від 1 до 10 монет. Виграшні ланцюжка збираються в напрямку зліва направо. Користувачі можуть попередньо оцінити відео слот в безкоштовній демонстраційній версії, розглянувши всі його особливості.

На ігровій панелі є 5 кнопок, які дозволяють зупиняти ігрові барабани завчасно.

Картинки на барабанах Ацтек Голд є відображенням того часу, коли жили ацтеки. Саме тому тут гравці можуть побачити яструба, жаб, різні язичницькі маски, тварин, а також рослинність, яка є їжею для тих самих тварин. Вартість кожного символу можна побачити в таблиці виплат, яка відкривається при натисканні на відповідну кнопку.

Бонуска в Пірамідах стає доступною після випадання трьох однакових символів із зображенням піраміди в положенні на третьому, четвертому і п'ятому барабанах. В ході бонусної гри належить вибрати одну з 5-ти пірамід, за якою заховані виграші. Свій вибір гравці можуть зробити 3 рази.

Ігровий автомат «Золото ацтеків» – це одна з найстаріших і помітних моделей від Мега Джека, якої гравці користуються з особливим задоволенням навіть сьогодні. Вона здатна подарувати масу позитивних емоцій і гарного настрою, які ідеально доповняться отриманням щедрих грошових виплат!

На ваш e-mail було відправлено інструкція по відновленню пароля

Також хочемо вам порекомендувати золото ацтеків