Хто такий брокер?

12-18-2019

Інвестування і заробіток на ринку Форекс припускає уміння своєчасно здійснити покупку валюти певної країни за мінімальною вартістю, яка в майбутньому завершитися продажем активу в момент найбільшого його подорожчання. Саме різниця між вдалими продажем і купівлею активу формує прибуток конкретного інвестора. Залежно від уподобань, можна займатися відкриттям і закриттям угод в тривалих часові інтервалах, в межах одного дня і навіть протягом години. Хочемо порекомендувати вибрати брокера на сайті https://forex-rating.org , тут найкращі брокери .

Проте, на Форекс при всій зручності роботи на валютній біржі неможливо самостійно купувати валюту і продавати її. Всі операції виконує особливий ліцензований фахівець-брокер. Для того, щоб мати можливість проводити активність на валютному ринку Форекс, необхідно скласти договір (договір агента або договір комісії), який регламентує відносини брокера та інвестора. Як бачимо, цей фахівець буде працювати з клієнтом весь час, обумовлений в договорі, укладаючи від імені Клієнта різні угоди.

Важливо заручитися підтримкою надійного фахівця, своєчасно реагує на запити клієнта. Чи варто говорити, що навіть за незначний час на валютному ринку можливі суттєві зміни курсу валютної пари, що безпосередньо здатне вплинути на прийняття рішення. Ось чому ще при виборі біржового агента необхідно орієнтуватися на його авторитет і популярність. Таку інформацію можна почерпнути в актуальних рейтингах брокерів біржі. Не варто нехтувати можливостями вибору агента, адже від цього залежить можливість отримання доходу від даного виду діяльності.

Залишається додати, що послуги брокера не безкоштовні. Цей фахівець отримує свій дохід у вигляді процентного відрахування з кожної проведеної угоди, який називається брокеридж. Розмір винагороди може бути фіксованим або ковзаючим в залежності від обсягу проведення операції. Плата послуг брокера повинна бути чітко позначена в агентському договорі.

Таким чином, щоб почати активність на Форекс, необхідно мати комп’ютер з стійким підключенням до мережі Інтернет, вибрати брокера, який характеризується достатньою репутацією, відкрити у нього рахунок і поповнити його засобами, які будуть використовуватися для подальшої торгівлі. Після виконання всіх цих дій інвестор стає повноправним учасником торгів на Форекс, віддаючи розпорядження брокеру згідно власної стратегії.