Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

50

Доброго дня. Чи зустрічали ви коли-небудь сервіс, що об’єднав в собі елементи соцмережі, функціональний ресурс для знайомств і майданчик для онлайн ігор? Поспішаю вас обрадувати, такий сайт дійсно існує. Сьогодні ми поговоримо про те, як виглядає в соціально розважальної мережі «Фотострана» Моя сторінка, вхід на Мою сторінку. Крім того, подивимося, з якими проблемами може зіткнутися користувач і як їх уникнути.

Цей сайт знайомств виділяється наявністю унікальних власних фото на сторінках, так що відвідувач відразу бачить власника профілю, а не просто фото якоїсь зірки або карикатуру. Тут знайомляться з новими людьми, оцінюють фото, беруть участь у конкурсах, спілкуються, грають в онлайн ігри, організовують віртуальні побачення і навіть можуть заводити вихованця по типу тамагочі. Він приносить оповіщення про нові оцінках, повідомленнях та інше.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як зайти?
 • Фотострана – Моя сторінка
 • Можливості після реєстрації
 • Які можуть виникнути проблеми?
 • Відновлюємо доступ
 • Деякі мінуси

Як зайти?

Для того щоб потрапити в цей захоплюючий інтернет-світ, потрібно перейти на офіційний сайт. В адресному рядку повинно бути прописано – fotostrana.ru. Не варто ігнорувати цей рада, тому як в Мережі зараз є величезна кількість ресурсів, схожих за описом на цей, але в процесі реєстрації можна не тільки «заразити» свій ПК, але і позбутися великої суми коштів з рахунку мобільного.

Також, доступна мобільна версія сайту, адаптована під екрани смартфонів і планшетів.

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

Без пароля і логіна повноцінно використовувати можливості сервісу «Фотострана» не вийде. Так що для управління сторінкою варто чітко виконати всі умови, уважно ознайомтеся з правилами реєстрації, надійно зберегти свої дані для аутентифікації. Якщо забудете/втратите – позбудетеся доступу до аккаунту, а використовуєте небезпечний пароль можете стати жертвою шахраїв-взомщиков. Краще витратити більше часу, але при цьому максимально убезпечити себе.

Судячи по пошуковим запитам, маса людей намагається потрапити на ресурс без заповнення реєстраційних даних, ось тільки адміністрація цей момент не залишила без уваги і поставила деякі обмеження.

Тому, доведеться заповнити реєстраційну форму або увійти з використанням існуючого аккаунту Вконтакте. Вибравши цей варіант, Вам все одно потрібно буде пізніше вказати реальну адресу електронної пошти, на який відправлять активаційний лист:

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

Фотострана – Моя сторінка

Для початку доведеться завантажити фото і заповнити поля з основною інформацією, яка допомагає іншим відвідувачам дізнаватися про вас або знаходити по пошуковому запиту. Ті відомості, що ви відкриєте для перегляду будуть доступні іншим користувачам. Варто відзначити, що ті, хто роблять спроби відшукати людей без логіна і пароля, просто через пошук, не зможуть використовувати таку опцію.

Після входу на свою сторінку ви потрапляєте в індивідуальний і відмінний від інших світ. Масштаби того, що відбувається, ви помітите відразу. Давайте розглянемо деякі елементи управління, розташовані у верхній частині сайту.

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

 • вкладка «Люди» допомагає знайти необхідного людини за різними параметрами після установки різних фільтрів (стать, вік, країна, місто тощо);
 • у розділі «Додатки» доступно безліч ігор і програм, які допоможуть скоротати час і підібрати пару;
 • «Мої новини» (значок «Людина з дзвіночком») – надають інформацію про перегляди профілю оцінках фото, про нових доданих зображеннях друзів. Наведення курсору покаже інформацію про ім’я власника аккаунта, його вік, місто проживання. Шляхом кліка по аватару можна відкрити віконце, де фото буде вже великого розміру, також з’являться кнопки для виставлення оцінки та переходу на профіль людини;
 • «Цікаві новини» (значок «Список») – це свого роду стрічка опублікованих повідомлень і фотографій популярних користувачів соціальної мережі.

Завдяки розширеним функціональним можливостям соціально розважальної мережі, можна легко почати дружнє спілкування з урахуванням інтересів. Більш того, бувають випадки, коли листування з віртуального режиму переростає в реальні відносини і зустрічі.

Можливості після реєстрації

Для всіх зареєстрованих користувачів розробники розширюють функціонал. Після входу в обліковий запис можна одержати доступ до більших можливостей і нових знайомств. Тут є численні додатки, створені спеціально для пошуку нових, цікавих людей. Крім того, є безпечний софт для розваг, ігор.

Моя сторінка на Фотостране спеціально адаптована під перегляд, розміщення, редагування всіляких фото. Трохи статистики:

 • щодня свої сторінки відвідують більше 1 000 000 користувачів;
 • тут більше 40 000 000 зареєстрованих профілів;
 • більше 300 000 чоловік щодня з кимось знайомляться.

Ресурс також регулярно проводить конкурси, в яких розігрується платний функціонал (внутрішня валюта ФМ та VIP-аккаунт).

Приміром, є конкурс «Обличчя з обкладинки», у ньому може взяти участей кожна людина, старше шістнадцяти років. У конкурсі «Ідеальна пара» легко заявити про себе і своїй другій половині всім учасникам соціальної мережі. У «Святі дитинства» беруть участь виключно фото дітей до чотирнадцяти років. Переможець нагороджується лайками, знаходить друзів і розширює функціонал свого облікового запису.

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

Які можуть виникнути проблеми?

На цьому ресурсі (як і на інших) зловмисники доволі часто зламують облікові записи. Після злому вони використовуються для розсилки шкідливих повідомлень друзям і знайомим, у яких вказана небезпечна посилання. Схем обману насправді величезна кількість. Найчастіше користувач сервісу Фотострана не може швидко зробити вхід на «Мою сторінку» з таких причин:

 • втрата інформації;
 • забув пароль і логін;
 • сторінка була зламана.

Якщо особистий простір Вам дорого, слід встановити наднадійний пароль, записати куди-небудь свої дані, так ви зможете захистити себе від можливих неприємностей. Ще одна порада – запам’ятайте адресу «Моєї сторінки» на цьому ресурсі, номер вашого профілю (цифровий ідентифікатор ID), це допоможе при необхідності його швидко відновити. Робиться це просто:

 • входите в обліковий запис з використанням реальної адреси;
 • у верхньому рядку меню праворуч побачите свій аватар в зменшеному вигляді з користувальницьким ім’ям;
 • наводите курсор миші на це місце і з’являється список, в якому є посилання «Моя сторінка»;
 • переходьте в потрібне місце і в рядку браузера копіюєте лінк на особистий профіль:

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

 • тепер потрібно надійно зберегти інформацію (записати ручкою в блокноті паперовому або створивши текстовий документ на комп’ютері).

Корисний контент:

 • Leboard ru — що це за сайт, чи варто його боятися?
 • Відновлюємо пошкоджене сховище компонентів
 • Кілька способів входу в безпечний режим Safe Mode Windows 10
 • Як зайти в Ватсап з комп’ютера — WhatsApp на ПК
 • Vk.com Вконтакте Моя сторінка — як увійти, користуватися?
 • Як зайти в ВК невидимим з комп’ютера

Відновлюємо доступ

Якщо вийшло так, що ви забули або втратили код не можете потрапити на сайт «Фотострана», можете скористатися автоматичною системою відновлення доступу за допомогою відправки нового тимчасового пароля. Для цього необхідно клікнути на вкладку «Забули пароль».

Фотострана Моя сторінка, вхід на Мою сторінку

Буває і так, що власник не пам’ятає свій логін (електронну пошту), слід скористатися автоматичним варіантом відновлення для входу. Для цього вставляєте адресу облікового запису (ID, про який говорилося вище, тільки цифри), або вводите номер телефону, прив’язаний до профілю (якщо це було зроблено раніше).

Якщо раптом виникли якісь складнощі з обліковим записом, не виходить відновити доступ, варто звернутися в службу підтримки. Для цього відправляєте лист з описом ситуації і логіном на пошту [email protected]

Деякі мінуси

Фотострана – джерело приємного та корисного спілкування, об’єднання людей з різними інтересами. Але не можна не сказати про деяких негативних моментах, з якими ви зустрінетеся на цьому сервісі.

В першу чергу – докучливі прохання про надсилання повідомлень в іграх для отримання бонусів, такі листи зазвичай засмічують електронну скриньку, так що краще заводите окремий.

Другий недолік – величезна кількість ботів, відвідують сторінку, посилають СМС. Є підозри, що це робиться для підняття рейтингу користувача та збереження його зацікавленості. До того ж часто учасники через пошукові запити знаходять і переглядають сторінки без введення своїх даних. Тим більше, якщо навіть хтось до вас заходить, ви про це не дізнаєтеся.

На сайті доступний вхід через інші популярні соцмережі, наприклад, Однокласники, ВКонтакте та інші. Це популярний і досить надійний ресурс, навіть, незважаючи на всі наявні недоліки. Якщо не хочеться проходити процедуру реєстрації, можна зайти через акаунт іншого сайту. Це можуть бути не тільки соцмережі, але і Яндекс, Гугл +.

Тепер ви теж знаєте, що таке «Фотострана» Моя сторінка, вхід на Мою сторінку. Сподіваюся, що інформація була для вас корисною. Дана соціальна мережа дійсно допомагає знайти безліч нових друзів, цікаво провести час. Адміністрація робить все можливе, щоб зробити його надійнішим.

Користувачі, в свою чергу, теж повинні заздалегідь потурбуватися про безпеку своїх даних, створити надійний пароль, записати його. Не варто заходити з чужих комп’ютерів. А ви зареєстровані на цьому сайті? Залишайте свої коментарі.

З повагою, Віктор!