Флагманські 8k-телевізори samsung стали частиною модної інсталяції [відео]

14

Samsung продовжує експериментувати, об’єднуючи мистецтво з сучасними технологіями. В рамках співпраці з американським художником майклом мерфі була створена інсталяція з одинадцяти флагманських телевізорів samsung neo qled.

” я неймовірно пишаюся цією інсталяцією. Подумати тільки, явперший у своїй роботі використовував рухомі зображення, при цьому сложностьпроекта посилювалася тим, що картинка виводилася не на один, а відразу наодиннадцять екранів. Проте нам все вдалося – і вийшло приголомшливо!звичайно, моє завдання спростили неймовірна кінематографія від cercle иисключительное якість найтонших в історії samsung екранів neo qled”, – прокоментував прем’єру майкл мерфі.

Конструкція нагадує гігантський віяло висотою 3,5 метра. Глядітелінаходятся в затемненому залі, а їх увазі представлені пейзажі скелястогоприродного парку біоково, пейзажі хорватії і адріатичне узбережжя в дозволі 8к.

Крім того, відвідувачам лондонської галереї саатчі доступно ексклюзивне виступ британського електронного дуету gorgon city, що проходить на фонеживописних пейзажів оглядового майданчика skywalk biokovo. Французькі промоутери компанії cercle відзняли кадри з прем’єри треку skywalk, а сам перформансдемонструвався на екранах samsung neo qled.