Фанати знайшли натяк на час дії gta 6

20

Rockstar games, можливо, сховали натяк на gta 6 прямо на очах у всіх під час демонстрації оновленої версії gta 5 в рамках playstation showcase.

На початку місяця на playstation showcase були представлені прийдешні блокбастери, такі як marvel’s spider-man 2 і god of war ragnarok , але знайшлося місце і проекту rockstar games. На заході був показаний трейлер gta 5 для ps5.

Багато хто сподівався, що gta 6 буде оголошено найближчим часом, але цього не сталося. Тим не менш, rockstar games могли натякнути на gta 6 у свіжому ролику gta 5 . Принаймні, так думають деякі фанати grand theft auto .

Як зазначено в твіті нижче, в трейлері є момент, коли з’являється номерний знак на автомобілі, який починається з шістки і закінчується «90». Як і слід було очікувати, шанувальники припустили , що це тизер gta 6 , дія якої відбуватиметься в кінці 90-х.

In the latest gtav trailer there’s this license plate “6 is a late 90’s” you think that they’re teasing gta 6 is set in around 1998? pic.twitter.com/vc8u6s5skl

— dannyonpc: certified ea shill (@dannyonpc) september 12, 2021