Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

484

Доброго дня. Сьогодні розповім про чергове додатку, яке реально «підчепити» в інтернеті без згоди користувача або неуважності. Розповім про Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона, як очистити, варто її використовувати згідно з відгуками більшості комп’ютерних користувачів.

Що це за утиліта?

Існує таке поняття, як «рекламне розповсюдження». Тобто. Коли Ви встановлюєте одне, Вам «під шумок» накидають згори додатковий софт. Потрібен він Вам чи ні – ніхто особливо не питає. Звичайно ж, повідомлення з пропозицією відображаються. Але зазвичай вони містять дрібний шрифт англійською мовою, а кнопка відмови замальовано ледь помітним кольором. Тому Элементс Браузер практично безперешкодно потрапляє в систему.

Але є й інші методи проникнення програми на комп’ютер. Приміром, на одному з форумів прочитав, що людина скачував гру через торрент, і серед завантажених файлів був інсталятор Elements Browser Setup. Антивірус на нього не лаявся. Ось і стало користувачеві цікаво, що за це додаток. Запустив установку – отримав результат!

Щоб уникнути таких небажаних проявів, раджу застосовувати Uncheky – безкоштовну утиліту, яка зауважує приховані установки і автоматично знімає підозрілі «галочки». Для інформування виводяться повідомлення в області завдань, так що Ви нічого не пропустите.

Гаразд, не буду ходити навколо. Пора пояснити, з чим ми маємо справу. Це черговий браузер, який активно просувається в мережі. Ось тільки нічого особливого в ньому немає – працює на движку Chrome, зовнішній вигляд інтерфейсу у багато нагадує Opera (навіть є кнопка включення режиму Турбо). На головній сторінці активна стрічка новин, схожа на Яндекс Дзен. В іншому – нічого примітного.

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

Відгуки в інтернеті про даному браузері не самі утішні. Багато пишуть, що через деякий час у переглядачі починає вискакувати набридлива реклама. Очевидно, що спочатку софт збирає інформацію про власника, вивчає його інтереси, а потім показує йому тематичні оголошення.

Незважаючи на весь негатив, є люди, які має намір безкоштовно Elements Browser завантажити з офіційного сайту. Якщо Вас це цікавить – ось посилання.

Зверніть увагу, що після інсталяції крім основного ярлика на робочому столі з’являється ще кілька рекламних (мабуть від спонсорів), а також посилання на популярні соціальні мережі:

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

Я не ставлюся до зазначеного в з неприязню, не критикую його. Але і хвалити не можу. Хотілося б дізнатися Вашу думку.

Як видалити програму Elements Browser Setup

Ось тут починається найцікавіше. Навіть коли Ви закриєте вікно браузера, зайдете в панель керування, спробуєте виконати видалення через «Програми та компоненти» (або «Програми та можливості» – в Windows 10), то отримаєте відмову. Причина: продовжують працювати фонові процеси, пов’язані з утилітою. Нам потрібно:

  • Натиснути на клавіатурі Ctrl + Esc + Shift для відкриття диспетчера завдань;
  • Знаходимо в списку всі елементи, які відносяться до обозревателю і завершуємо ці процеси;
  • Далі чистимо папку тимчасових файлів. Тиснемо поєднання Win + R і в рядку введення консолі «Виконати» пишемо:

%TEMP%

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

  • Відкриється вікно провідника, де буде купа сміття. Виділяємо всі і видаляємо:

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

  • Ну а тепер можна спробувати видаляти Elements Browser стандартним способом – через «Програми та компоненти панелі керування:

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

  • Не завадить вручну зачистити сліди, прибравши всі каталоги з характерною назвою з таких розташувань:

C | Program Files (або Program Files x86)
C | Users | Адміністратор | AppData | Local

  • Фінальний штрих – завантажуємо безкоштовний AdwCleaner для пошуку і видалення рекламних вірусів. А після нього оптимізуємо файлову систему і реєстр з допомогою CCleaner. Перейшовши за попереднім посиланням зможете не тільки завантажити софт, але і подивитися відео-інструкції.

Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона?

Розібралися, Elements Browser – що це за програма і чи потрібна вона Вам? Якщо є досвід використання браузера, будь ласка, поділіться ними в коментарях. Раптом стаття виявилася корисною – натисніть на одну з кнопок репоста в соціальні мережі, щоб Ваші друзі теж отримали доступ до важливого вмісту.

З повагою, Віктор!