Dying light 2 і total war: warhammer iii перенесли на 2022 рік

49

Представники польської компанії techland знову повідомили про перенесення свого проекту dying light 2: stay human. Спочатку він повинен був вийти 7 грудня поточного року, проте тепер зіграти в нього вдасться лише 4 лютого наступного.

Розробники відзначають, що зомбі-екшен вже повністю готовий в плані контенту і в даний час йде його тестування. Однак їм знадобилося більше часу на оптимізацію і виправлення помилок. Вони принесли вибачення гравцям і попросили їх набратися терпіння, зазначивши, що хочуть лише повністю виправдати очікування шанувальників.

У студії також відзначили. Що в кінці вересня розкриють якісь цікаві новини по грі, а в наступному місяці проведуть кілька подій, в рамках яких дадуть можливість блогерам і пресі випробувати гру.

Додамо, що на першу половину наступного року була також перенесена глобальна стратегія total war: warhammer iii. У creative assembly відзначають, що додатковий час дозволить їм організувати плавний запуск гри і підготуватися до її пострілізної підтримки.