Двомірна покрокова рольова гра terrain of magical expertise вийде на пк на початку вересня

67

Видавець 1c entertainment і американський розробник neo – c productions (кріс ніозі) оголосили, що їх покрокова 2d-рольова гра terrain of magical expertise вийде на пк в steam, gog і epic games store 9 вересня 2021 року.

Стартова ціна встановлена на рівні 24,99 доларів сша в з 15% знижкою на запуск протягом першого тижня.

terrain of magical expertise-це нелінійна сюжетна рольова гра з оригінальною покроковою бойовою системою, доповненої різними швидкими подіями. З повним набором акторів озвучування, включаючи деяких з ваших улюблених відеоігор, каналів youtube, аніме і мультфільмів, а також чарівну анімацію і величезний світ для дослідження, «tome» – це більше 40 годин чистого задоволення.

Ви граєте роль хакера в білому капелюсі, якому таємничий друг подарував копію tome. В якості послуги ви допоможете перемогти деяких зловісних хакерів в чорному капелюсі, які намагаються перемогти в «кампанії чемпіонів» мерзенними способами. Об’єднавши зусилля з гільдією рішучих гравців під назвою “the dandy alliance”, ви відправляєтеся в покрокове рольове пригода, щоб допомогти своїм новознайденим друзям домогтися перемоги.