Dota 2 TheInternational 10 відбудеться в Румунії 10 жовтня

8-2-2021

Valve офіційно оголосила, що майбутній чемпіонат світу Dota 2 International 10 відбудеться у Бухаресті, Румунія 10 жовтня. Бухарест – місто, в якому знаходиться штаб-квартира Valvе. Місяць тому Румунія приймала деякі матчі Євро-2020, і в країні діє спрощений режим доступу для спортсменів та вболівальників. Однак не зовсім зрозуміло, чи є шанс, що те саме буде зроблено з TheInternational, дозволяючи гравцям з усього світу в’їжджати в країну без 14-денного карантину та візових обмежень. Швеція відмовилася це робити. (Ставки на Dota 2 доступні на сайті https://dotabetz.com/ru/). 

За словами Valve, TI10 було скасовано в Швеції через пандемію. Місцева влада вирішила не робити жодних преференцій для головного кіберспортивного заходу Dota 2. Хоча раніше шведи стверджували, що чемпіонат буде проведений, тепер вони повідомили інакше. Крім того, Valve заявив, що компанія подавала апеляції безпосередньо до шведського уряду, але вони навіть не надали позитивної відповіді. Таким чином, Стокгольм, який два роки тому був оголошений містом проведення TI10, зрештою відмовився від чемпіонату.

«Ми вдячні за партнерство, яке ми знайшли з Румунією та містом Бухарест, і дуже сподіваємось на зустріч зі світовою спільнотою Dota 2», – заявив Valve.

Де саме відбудеться Dota 2 TheInternational 10 цього року?

На найбільшому румунському стадіоні ArenaNationala. На стадіоні місткістю 55 000 проходять великі футбольні матчі, включаючи домашні матчі національної збірної Румунії та фінал Кубка Румунії.

Valve ще не оголосив, чи буде TheInternational 10 мати глядачів на стадіоні, чи будуть для цього заходу передбачені будь-яка охорона. Груповий етап триватиме з 7 по 10 жовтня. Другий етап стартує 12 жовтня. Гранд-фінал відбудеться 17 жовтня, коли найкраща команда світу підніме Кубок чемпіонів і повезе додому левову частку призового фонду у розмірі 40 мільйонів доларів США .

Щорічний турнір Dota 2 був вперше оголошений в останній день TI9. Інтернаціонал мав повернутися до Європи, регіону, де він вперше розпочав свою діяльність. Плани Valve щодо повернення на батьківщину чемпіонату Dota 2 були припинені, коли Швеція вирішила не легітимувати кіберспорт як вид спорту.