Discord і skype можуть погіршити роботу ігор на пк, стверджує ubisoft

22

Ubisoft заявляє, що ряд популярних додатків для пк, включаючи discord і skype, можуть “заважати плавній роботі” її ігор. Компанія нещодавно поділилася своїми рекомендаціями щодо “відключення фонових додатків” на twitter, повідомляючи гравцям ,що”якщо у вас виникли проблеми з продуктивністю або збої під час гри на пк, основною причиною може бути стороннє програмне забезпечення”. Щоб вирішити ці проблеми, компанія пояснює, що чиста перезавантаження системи або тимчасове відключення додатків може допомогти визначити, які програми викликають проблеми.

Щоб допомогти гравцям визначити потенційні причини, компанія ubisoft опублікувала список сторонніх програм, які, за її словами, “швидше за все” можуть заважати роботі її ігор. На жаль, це досить великий список, в який входять як кілька спеціалізованих програм, так і надзвичайно популярні.

Голосові програми та відеочати skype, discord і teamspeak ймовірно особливо популярні серед шанувальників багатокористувацьких ігор ubisoft, таких як the division 2 або rainbow six siege. У список потрапила програма f. Lux, що знижує рівень синього світла, а також популярний додаток для стрімінга obs. Враховуючи популярність цих програм, твердження ubisoft про те, що вони можуть знижувати продуктивність, є цілком обґрунтованим.

Мабуть, найбільш злісними “порушниками” є такі програми, як razer synapse і steelseries engine – програмне забезпечення, яке використовується для управління периферійними пристроями деяких з найпопулярніших виробників апаратного забезпечення пк. Варто відзначити, що ubisoft стверджує, що список “не є вичерпним”, тому проблеми можуть виникнути і з іншими програмами.