Concernedape не впевнений в майбутніх оновленнях stardew valley, тому що зосереджений на новій грі

73

Творець concernedape продовжував доставляти серію безкоштовних оновлень для свого улюбленого симулятора фермерського життя stardew valley протягом останніх кількох років, але, схоже, плани на майбутні оновлення трохи незрозумілі. Ерік бароне-людина, що стоїть за прізвиськом concernedape-каже, що тепер він зосереджений на своїй наступній грі, про яку у нього, можливо, скоро з’являться новини.

На twitch барон об’єднався зі стримером unsurpassablez, щоб провести перший офіційний турнір stardew valley, де фермери відчайдушно боролися за призовий фонд в 40 000 доларів. Ближче до кінця трансляції unsurpassablez провів коротку сесію запитань і відповідей з бароном, на якій вони говорили про майбутні проекти і про те, що ще може з’явитися на вашій фермі.

Коли його запитали про додавання додаткових кандидатів на шлюб, бароне пояснив, що він не проти цієї ідеї і, можливо, навіть зацікавлений в ній, але це непроста робота в один клік.

” мені потрібно додати багато діалогів і ще як мінімум дві події, і ці події займають багато часу. Може здатися, що це не така вже й велика проблема, але вони вимагають дуже багато часу ”

— говорить бароне.

“я навіть не кажу, чи буде ще одне оновлення stardew valley, я не знаю на даний момент”. Барон навіть, здається, має пару кандидатів, яких він хотів би включити, але продовжував пояснювати:»зараз я зосереджуюсь на моїй наступній грі”.

Що стосується цієї нової гри, барон оголосив деякий час тому, що він працює над новими проектами, один з яких не є фермерською грою, але все ще відбувається у всесвіті stardew valley. Він не згадав нічого іншого про проект, але додав під час трансляції, що він може, нарешті, «оголосити про це досить скоро», і що «ніхто не знає», що це таке зараз. Він пояснив, що це ще одна гра так само як і stardew valley з піксельною графікою і з видом зверху і що вона схожа, але це не гра про фермерство.

Незалежно від планів на майбутнє для stardew valley, бароне вже випустив безліч безкоштовних оновлень, включаючи недавню функцію поділу екрану для консольних гравців. Якщо ви чекаєте наступної пригоди бароне, ви можете взяти свій час, коли stardew valley вийде в game pass цієї осені.