Чим небезпечний нетверезий водій.

7-19-2018

Чим небезпечний нетверезий водій.

Чим небезпечний нетверезий водій автомобіля на дорозі. Під впливом алкоголю порушується координація руху рук і ніг, втрачається здатність глазомерного визначення відстані, з’являються легковажність і самовпевненість. Нетверезий водій неправильно сприймає навколишню обстановку, у нього притупляються почуття, звужується оглядовість. Жертвами нетверезих водіїв стають випадкові перехожі. Сам водій часто не пам’ятає навіть свого імені, не розуміє, де знаходиться, що сталося. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ulvovi.info.
Не можна встановити «безпечну» частку алкоголю. Будь-яке його кількість, випите незадовго до поїздки, – небезпечно і заборонено. Водії часто недооцінюють свій стан. Між тим, алкоголь в крові затримується до доби. Якщо ж п’яний водій, будучи позбавленим або не має права керування знову сідати за кермо, то за дане порушення йому загрожує адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
На розгляді знаходяться законопроекти, що посилюють відповідальність водія. Майже щодня у чергову частину Державтоінспекції Петрозаводська надходять дзвінки від жителів міста про водіїв, які керують транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Крім цього, він вже був позбавлений водійського посвідчення. Державтоінспекція Петрозаводська висловлює подяку всім небайдужим городянам і сподівається на подальшу плідну співпрацю.