Де українці купують продукцію Apple

7-1-2020

 

Два місяці тому ми спільно з офіційним ресселером компанії «Apple» — магазином «yabloki» провела дослідження. Ми опублікували опитування в нашій офіційній групі в Facebook, а також поспілкувалися з одеситами на вулиці, щоб дізнатися, де вони купують якісну сучасну електроніку. Також хочемо вам порекомендувати придбати техніку apple украина

Хоч часи, коли всю контрабанду робили на Малій Арнаутській, вже пройшли, але бажання заощадити, купивши несертифікований товар, у одеситів все ще залишилося.
Так, результати показали, що переваги городян діляться практично навпіл:47%купують новенький iPhone тільки у офіційних представників, а53%ризикують і беруть «сіру» техніку з рук.
Основною перевагою «сірих» телефонів одесити вважають їх вартість. І дійсно, якщо не сплатити всіх передбачених законом податкових і митних зборів, цінник на товар можна зробити дешевше. Однак разом з офіційною ліцензією такий гаджет позбавлений і офіційної гарантії.


Співробітники несертифікованих сервісних центрів після довгих умовлянь візьмуть ваш бракований гаджет, однак скільки триватиме ремонт, можна тільки здогадуватися. Немає впевненості і в тому, що при ремонті браковану деталь замінять на оригінальну, а телефон знову не зламається через пару днів.


У той же час гаджет, куплений у офіційного ресселера, має, на думку наших респондентів, відразу кілька плюсів.
По-перше, це офіційна гарантія, що діє по всій земній кулі.
По-друге, у офіційного iPhone не буде проблем з відсутністю деяких функцій. Приміром, на гаджетах, що продаються на ринку Саудівської Аравії, немає програми FaceTime, а в Німеччині, з-за більш жорстких санітарних вимог штучно занижений рівень звуку в мікрофоні і динаміці. У підсумку, купивши телефон, призначений для вищеназваних країн, ви не зможете відразу встановити його неповноцінність, а потім вже буде пізно.


Цікаво, що найважливішою причиною покупки iPhone або iPad в офіційного представника одесити назвали почуття безпеки і комфорт. Купуючи недешеву річ, людина має право розраховувати на підтримку і впевненість у своїй покупці. Саме цю впевненість і пропонують покупцям в офіційних представництвах компанії Стіва Джобса.
Як перевірити свій iPhone


До речі, перевірити свій майбутній iPhone простіше простого і зробити це можна прямо перед покупкою. Введіть серійний номер пристрою, вказаний на коробці або в налаштуваннях телефону в спеціальну графу на сайті компанії Apple. Ще один варіант перевірити оригінальність свого гаджета по IMEI, через спеціальні сервіси, доступні в мережі.
Третій спосіб переконатися в легальності телефону — перевірити артикул в назві моделі. Він також написаний на упаковці та в меню «Про пристрій». Всі iPhone з артикулами UA/A, RM/A, RK/A, Z/A, SU/A, FS/A були виготовлені з урахуванням особливостей українського ринку і призначені для продажу в нашій країні.