Букмекерські ставки на спорт БК Парімач

9-14-2020

not found

зміст сторінки

 • 1 Букмекерські контори України – рейтинг кращих букмекеров1.1 Топ букмекерських контор для ставок на спорт в Украіне1.1.1 Фаворит Спорт1.1.2 ПаріМатч1.1.3 1хБет1.1.4 Мелбет1.1.5 БетВіннер1.2 Що враховувати при виборі букмекера1.2.1 Лінія і коеффіціенти1.2.2 Достовірність трансляції результатов1.2.3 Наявність мобільного пріложенія1.2.4 Наявність Live-сервісу і додаткових функцій1.2.5 Простота і зручність використання сайту БК1.3 Список найкращих букмекерів для українських беттеров1.3.1 Хто дає найвищі коефіцієнти? 1.3.2 Де найповніша розпис? 1.3. 3 Яка букмекерська контора дає кращі бонуси? 1.4 Особливості легалізації букмекерського бізнесу в Украіне1.5 Офіційні та офшорні букмекери1.5.1 Особливості роботи легальних букмекерських контор1.5.2 Робота неофіційних букмекерів в Украіне1.6 Як робити ставки на спорт в українських БК на найвигідніших умовах

Букмекерські контори України – рейтинг кращих букмекерів

Отримувати стабільний прибуток – мрія всіх Беттери. Букмекерські контори України пропонують вигідні умови для ставок, широкі можливості і безліч подій спортивного, кіберспортивного напрямки, заходи з політичного життя, шоу-бізнесу і т.д. Пропонований рейтинг БК допоможе вибрати найкращий варіант для користувачів з досвідом і без нього.

Топ букмекерських контор для ставок на спорт в Україні

Досвідчені гравці і незалежні експерти склали власний рейтинг кращих БК в Україні:

 • Фаворит Спорт. Це лідер серед букмекерів в країнах СНД. Дата заснування 1999 рік і сьогодні зарекомендувала себе, як надійний і основний представник в цій галузі. Пропонує найвигідніші коефіцієнти, широку лінію, відмінну розпис і безліч бонусів. Контора має статус «лотерея-тото», володіє широкою мережею наземних пунктів прийому ставок і користується великою популярністю у мережевих Беттери. БК Фаворит – офіційний спонсор Української Прем'єр-Ліги 2019/20.
 • Паріматч. Заснована контора в 1994 році, має ліцензію Кюрасао, внесена в ЕГРЮЛ. БК Паріматч – офіційний спонсор ряду спортивних структур і змагань.
 • ФанСпорт. Компанія створена в 2016 році, має ліцензію Кюрасао.
 • 1хБет. Букмекер вийшов на ринок країн СНД в 2007 році і з цього часу пропонує умови для Беттери. Досить високі коефіцієнти, непоганий вибір подій і безліч бонусів.
 • МелБет. Працює БК з 2012 року, має необхідні ліцензії на надання послуг у сфері спортивних онлайн-ставок.
 • БетВіннер. Бренд працює з 2007 року, але активність на ринку пострадянського простору почав проявляти тільки в 2018 році.

Запропонований список можна доповнити іншими БК, але представлені букмекерські контори України відрізняються кращими умовами для гравців.

Фаворит Спорт

Букмекер за період своєї тривалої діяльності встиг завоювати непідкупне довіру і величезну симпатію з боку гравців. На ряду з основними конкурентами у БК Фаворит Спорт виділяють безліч переваг:

 • Безліч наземних ППС.
 • Наявність ліцензії Кюрасао.
 • Спрямованість саме на ринок України.
 • Всі розрахунки тільки в гривнях.
 • Якісний пророблений софт.
 • Багатофункціональний сайт.
 • Інтуїтивно зрозумілу навігацію
 • Широкий асортимент спортивних подій, в тому числі досить рідкісних видів спорту.
 • Пропонується спрощена mobile версія основного сайту

Офіційний сайт виконаний в синіх тонах, є можливість вибирати стандартну завантаження декстопного сайту або її полегшену версію. Для гравців з телефонами, смартфонами на Андроїд і iOS є мобільна версія – явний плюс. Гравців чекають приємні бонуси за реєстрацію, поповнення рахунку, участь в турнірах і безліч щоденних акцій.

Паріматч

Серед букмекерських контор України Паріматч називають основним конкурентом Фаворит. Контора пропонує мінімальний депозит в 1 грн при поповненні рахунку з терміналу і 25 грн при транзакції з банківської карти. Для нових гравців передбачений бонус за перше поповнення рахунку.

Офіційний сайт виконаний в чорно-жовтих кольорах, трохи важить і швидко вантажиться. До плюсів БК відносять:

 • Пропрацював софт.
 • Наявність ліцензії.
 • Є відеотрансляції, лінії матч, прематч, Live.
 • Безліч різновидів бонусів.
 • Є версії mobile для Андроїд, iOS пристроїв.

БК Паріматч приймає ставки на спорт в гривнях, рублях і іншій валюті, пропонує кілька способів поповнення і виведення коштів.

1хБет

Контора встигла заявити про себе як про чесну Букмекери. В Україні 1хБет працює з 2007 року і регулярно виходить на перші рядки рейтингів БК від незалежних експертів. Основним козирем 1хбет сайт – є високі коефіцієнти і бонуси для гравців, які пройшли реєстрацію.

Беттери виділяють ряд переваг букмекера:

 • Велика кількість подій в лінії.
 • Наявність ліцензії.
 • якісний софт
 • Інтуїтивно зрозуміла навігація.
 • Чесні виплати.
 • Для активних гравців передбачені бонуси та заохочення.

При завантаженні головної сторінки деськтопной версії 1хбет сайту або мобільної версії (є для Андроїд, iOS) виводяться топові матчі, які будуть проходити в найближчим часом.

Мелбет

Досить нова контора докладає всіх зусиль щоб стати популярною серед українських гравців. Новий сезон БК Мелбет зустрічає в якості медіа-партнера Іспанської Ла Ліги, пропонує гравцям:

 • Підвищені коефіцієнти.
 • Якісну і детальну розпис.
 • Мобільний додаток.
 • Актуальну інформацію про події спорту і т.д.
 • Систему бонусів.

БК Мелбет лояльно ставиться до гравців і звичайно не карає за дрібні неприємності. Основна вимога букмекера – відсутність подвійних акаунтів і максимальна чистота гри. Нових клієнтів БК чекає приємний бонус 2900 гривень.

БетВіннер

БК БетВіннер веде свою діяльність виключно в мережі. Портал працює за ліцензією Кюрасао і дотримується класичних спортивних подій. Оформлення сайту betwinner непомітне, зелені відтінки не ріжуть око, немає настирливих банерів. Користувачі відзначають ряд переваг букмекера:

 • Багатомовний портал.
 • Безліч способів поповнення рахунку і виведення коштів.
 • Коефіцієнти середні або вище середніх.
 • Щедра програма бонусів.
 • Є партнерська програма – кожен гравець може заробляти без особистих вкладень.
 • Широка лінія подій, якісна розпис.

БК БетВіннер пропонує декстопную версію сайту і мобільні додатки для Андроїд, iOS пристроїв. Гравці відзначають функціональність сайту betwinner, додатків.

Що враховувати при виборі букмекера

Букмекерські контори України пропонують найвигідніші умови, вибрати серед безлічі компаній вкрай складно. Не варто поспішати реєструватися і робити ставки. Досвідчені гравці оцінюють букмекера не по обіцянках, а по практичності і зручності користування, рівню маржі, кількості послуг, що надаються. Незайвим буде почитати огляди, переглянути рейтинг компаній від незалежних експертів, звернути увагу на запропоновані параметри вибору БК.

Лінія і коефіцієнти

Чим більше подій представлено в лінії, тим вище шанс знайти свій вид спорту і виграти. Якщо у Беттери специфічні переваги і він розбирається в рідкісних видах спорту, вони повинні бути запропоновані букмекерів у всій повноті. Звертають увагу на детальну розпис. Саме вона допоможе зробити правильну ставку і вибрати фаворита серед всіх представлених варіантів.

Що стосується коефіцієнтів, то одними з найвищих є в БК Фаворит. У деяких позиціях, можна віддати перевагу Parimatch, проте все залежить від виду спорту, в якому розбирається Беттер. Щоб підібрати оптимальний коефіцієнт в своєму виді спорту, Беттери користуються спеціальними сервісами або програмами аналізу букмекерських коефіцієнтів (безкоштовно викладені в мережі).

Достовірність трансляції результатів

Важливий параметр вибору БК. Робота в режимі Live дозволяє укладати парі по ходу події. В цьому випадку необхідно отримувати достовірну інформацію по кожній хвилині подій. Один з найкращих сайтів за цим параметром – фаворит. Якщо сайт демонструє трансляції в режимі онлайн, він не повинен виснути, відставати. Інакше Беттер просто не зможе оперативно відреагувати на зміни коефіцієнтів.

Наявність мобільного додатка

Вигідне перевагу досвідчених букмекерів дозволяє робити ставки в будь-якому місці і в будь-який час. Хороші букмекерські контори України не тільки будуть піклуватися про наявність додатків для Андроїд, iOS пристроїв, але і зроблять їх максимально функціональними і при цьому легкими по вазі. Перевірити наявність додатків можна перед реєстрацією, на сайті повинна бути закладка або розділ mobile з версіями для мобільних пристроїв. Офіційні сайти із запропонованого рейтингу пропонують прямі посилання на завантаження свого мобільного додатка.

Наявність Live-сервісу і додаткових функцій

Якщо на сайті є Live-сервіс, значить, гравці будуть бачити трансляції подій в режимі онлайн. Важливий параметр для тих, хто робить ставки на спорт по ходу матчу. Надійні букмекери виносять режим Live на головну сторінку, публікують актуальну інформацію про майбутні заходи.

Кількість і види ставок, додаткові функції – ще один нюанс, на який звертають увагу при виборі БК. Не кожен букмекер запропонує широкі ринки за видами спорту, але це можуть компенсувати спецпропозиціями для популярних подій.

Додаткові опції букмекера включають програми лояльності, спеціальні пропозиції з тих чи інших подій, наявність онлайн-казино, лотерей, акцій та інших видів азартних розваг.

Простота і зручність використання сайту БК

Навіть самий функціональний сайт псують постійно спливаючі яскраві банери. Якщо зовнішній вигляд головної сторінки ресурсу не влаштовує, Беттери буде складно зосередитися на головному – ставках на спорт. Особливу увагу приділяють зручності користування порталом, наявності актуальних дзеркал при блокуванні входу, різноманітності способів поповнення рахунку і виведення коштів і т.д.

Список найкращих букмекерів для українських Беттери

Щоб знайти підходящу контору, досвідчені гравці реєструються у 5-6 букмекерів. У рейтингу букмекерських контор України враховані середні показники коефіцієнтів по всім видам спортивних подій. Але тут важливо підібрати надійний ресурс з урахуванням власних уподобань. Якщо гравець добре розбирається в рідкісних видах спорту, віддає перевагу виключно англійську Прем'єр-лігу, сайт повинен давати повну і детальну лінію, розпис саме за обраними видами заходів.

Топові місця в інтернет-рейтингах України займають контори Фаворит Спорт, Паріматч, 1хБет, betwinner. Статистика показує, що майже 90% українських гравців вважають за краще реєструватися в названих БК. Суперництво за клієнта змушує компанії впроваджувати нові вигідні пропозиції. Наприклад, Фаворит Спорт обіцяє ставку без ризику до 2000 грн.

Хто дає найвищі коефіцієнти?

Де найповніша розпис?

Яка букмекерська контора дає кращі бонуси?

Особливості легалізації букмекерського бізнесу в Україні

Ще до грудня минулого року в країні припускали прийняти закони про легалізацію БК. Уряд країни вважає, що роблячи бізнес БК легальним, держава буде отримувати непогані додаткові прибутки. У цьому списку кращих БК України представлені контори, що працюють за ліцензією. Останні новини підтверджують очікування легалізації букмекерського бізнесу в країні, але поки справа встало «на мертвій точці». Зрушення стався буквально на днях, коли закон про легалізацію грального бізнесу взяли.

Офіційні та офшорні букмекери

Офшорні букмекери (нелегали) – контори, які не мають права працювати на території України. Для організації діяльності БК воліють отримувати ліцензії в інших, більш лояльних країнах. Нелегальними контори вважаються тільки в Україні, РФ та інших країнах СНД, але це не робить їх непридатними для ставок. Як правило, офшорні букмекери найчастіше піддаються нападкам з боку провайдерів, їх блокують. Адміністрація БК відмінно знає про проблему і викладає адреси актуальних дзеркал.

Офіційні букмекерські контори України – контори, що працюють за ліцензією України. У списках останніх значаться Фаворит Спорт, Паріматч.

Особливості роботи легальних букмекерських контор

Щоб стати гравцем легальної БК Беттери проходять реєстрацію в ЦУПІС, потім ідентифікацію. Процес забирає трохи більше часу, потрібні фотографії паспорта, доведеться платити внесок, зате є ряд переваг:

 • Офіційне підтвердження статусу гравця.
 • Збільшені максимальні суми на виведення коштів.

Граючи в офіційних конторах, Беттери можуть не турбуватися про податки – букмекер бере на себе зобов'язання і виплачує потрібні суми без втручання користувача. Легальні сайти не блокують провайдери, не потрібно шукати актуальні дзеркала, є більше можливостей для участі в різних турнірах. При виникненні проблем або незрозумілих ситуацій клієнт легальної БК вправі звернутися за захистом до суду – цей плюс переважує мінуси довгої верифікації, реєстрації та ідентифікації користувача.

Робота неофіційних букмекерів в Україні

Нелегали не піклуються про ліцензії держави і пропонують спрощені способи реєстрації. Зазвичай процедура займає не більше 5 хвилин, Беттери слід внести в форму на сайті особисті дані, підтвердити аккаунт переходом по посиланню з листа в електронній пошті і авторизуватися на сайті.

Мінус нелегальних контор – постійна блокування провайдерами. В цьому випадку гравець змушений щодня шукати працюють дзеркала.

Як робити ставки на спорт в українських БК на найвигідніших умовах

Будь-який користувач може виграти хоча б одну ставку в будь-якому БК. Але щоб видавати успішні серії, виходити в плюс протягом тижня або місяця, досвідчені гравці радять дотримуватися деяких правил:

 • Правильно використовувати кошти на рахунку. Роблячи ставки, потрібно розраховувати розмір кожної. На розмір ставки безпосередньо впливає показник коефіцієнта. Оптимальне значення для парі з кефом 2 буде 5% від банку. Початківцям гравцям рекомендують брати позиції 2-4% від банку.
 • Враховувати ставки. Контроль балансу – обов'язкова умова для всіх гравців. Найзручніше завести таблицю з урахуванням розміру парі, підсумкового рахунку події, коефіцієнта.
 • Обкатати демо-рахунок. Багато БК пропонують демо-рахунок, що дозволяє протестувати різні стратегії. З таким рахунком гравець зберігає фінансову стабільність, що не програючи особисті кошти. Відсутність виграшу компенсується напрацюванням умінь, досвіду. Початківці Беттери за допомогою демо-рахунку вчаться правильно розраховувати розміри парі, вибирають відповідні види спорту і стратегії.
 • Пошук вигідних коефіцієнтів – це прямий шлях до виграшу. Щоб визначити, наскільки вигідний коефіцієнт на захід, визначають шанси на отримання потрібного результату і оцінюють їх в коефіцієнтах. Якщо отриманий результат вище Кефа контори, можна битися об заклад, воно буде вигідним.

Відкриваючи український топ інтернет-контор для ставок на спорт, оцінюють зовнішній вигляд, бонусні пропозиції і розмір вейджер, широту лінії, різноманітність пропонованих подій. Знаючі гравці реєструються відразу в декількох конторах, оцінюють вигідні пропозиції на даний конкретний момент і тому завжди залишаються в плюсі. Запропонований список БК – непоганий орієнтир для початку гри зі ставками. Відгуки Беттери підтверджують надійність і чесність топових компаній в Україні.

Також хочемо вам порекомендувати https://pm.by/sport/lotereja/belarus-sportloto-6-iz-49