Букмекерська контора мостбет

3-2-2021
Мостбет: Официальный сайт: отзывы | Скачать Mostbet
 

У лінії на вересень 2020 року представлено 16 видів спорту.  При цьому по цілому ряду заявлених видів спостерігається недобір або відсутність змагань. Аналогічну порожнечу можна спостерігати і при ближчому зверненні до чемпіонатів і подій в лінії – немає активних подій. Також хочемо вам порекомендувати http://truder.ru БК Мостбет.

Сильна сторона-повну типову розпис за видами спорту (теніс, баскетбол, хокей) букмекер дає в тому числі і на матчі низькорейтингових чемпіонатів, що досить рідко зустрінеш у більшості операторів.

Також варто відзначити зручність навігації при виборі ставок в розпису: типові ринки розбиті по блоках.

Футбол

Розпис не вразить уяву досвідченого гравця, вона скоріше для новачка-стандартний набір популярних у середньостатистичного гравця ставок. Ставки на фори і тотали мають кілька варіацій. При цьому відзначимо повну відсутність четвертних варіантів (1.25, 1.75 і т.д.).

Блок “статистика” в типовому розпису має на увазі ставки на перший гол (гол) або відсутність голів в інтервалах ігрового часу матчу з кроком в 10 або 15 хвилин. Ці ж ринки дублюються в блоках» швидкі події«,»голи”. Для топ-матчів блок статистичних ставок доповнюють ставки на авторів голів з досить хорошим вибором з гравців. Немає ставок на ігрову статистику по матчу, туру.

У ранній лінії навіть на топ-футбол в блоці “статистика” немає ставок на жовті картки і кутові удари. Але в пізній лінії такі ставки є і в досить хорошою розпису: запропоновані варіації тотала і фори, коридори, індивідуальний тотал, результати в матчі і по таймах.

Хокей

Середня за якістю типовий розпис: результат на матч / період (1х2, 12, подвійний шанс); результат і тотал; точний рахунок; фора / тотал на матч / період (з варіантами); індивідуальний тотал; обидві заб’ють на матч/період; різниця шайб; чи буде овертайм.

Значимий недолік – немає ставок на статистику, результативність гравців.

Баскетбол

Середня за якістю типовий розпис: результат на матч / першу половину матчу / першу чверть; тотал і фора – до 7 варіантів з кроком в 2 очки; результат і тотал; коридор тотала – до 6 варіантів; різниця очок; чи буде овертайм.

Ставки на статистику букмекер дає переважно тільки на nba, але вибір гравців сильно обмежений.

Теніс

Розпис на теніс передбачає наявність результатів в матчі і в сетах, фора і тотал на матч або сет (в геймах, в сетах). Є можливість ставок на точний рахунок (в геймах, в сетах). Цікавими виглядають такі пропозиції як альтернативна фора по сетах, ставки на перший сет / матч, а також чи буде в матчі сухий сет (6: 0). У розпису немає ставок на статистику.

Ми за чесну гру і завжди намагаємося зробити все що в наших силах щоб вирішити будь-які непорозуміння між гравцем і бк. Але хочемо звернути вашу увагу, що деякі спірні питання можуть бути не в компетенції сайту legalbet, наприклад:

Якщо незважаючи на те, що ваша скарга потрапляє під одну з вищезазначених категорій, ви все одно хочете залишити її і вважаєте, що букмекер вчинив з вами несправедливо — заповніть форму нижче, і ми зробимо все, що в наших силах, щоб вам допомогти.