Букмекерська контора FavBet

4-1-2021
FavBet огляд

Коефіцієнти – хороший

Коефіцієнти можна охарактеризувати як звичайні. Компанія працює з маржею в районі 5.5%. Рівні шанси для більшості видів спорту – 1.85-1.85, для баскетболу ринки можуть давати 1.9-1.9. Спершу хочу вам порадити зареєструватися на favbet, щоб ви були в курсі всіх подій і мали можливість робити ставки.

Вибір ставок – хороший

БК FavBet за типом формування лінії відноситься до гібридних букмекерам – частина лінії пишеться власним аналітичним відділом, решта – IT-постачальниками і лише коригується під думка. У порівнянні з конкурентами лінія виходить трохи з запізненням.

Політика букмекерської контори FavBet – давати в своїй лінії максимально велику і варіативну розпис. Аналітичний відділ букмекера проводить постійну роботу над додаванням нових ринків до розпису за видами спорту, бажаючи дати найбільшу кількість пропозицій для ставок гравцеві.

За рівнем розпису БК Фавбет можна віднести до одних з найкращих букмекерів в світі.

Правда, варіативність опрацювання події має і зворотну, негативну сторону – маленькі ліміти по таких ринків і помилки в котируваннях, що загрожує можливим поверненням ставок гравцеві.

Сервіс Live

Лінія Live у БК FavBet не поступається більшості популярних букмекерів за кількістю видів спорту і матчів. Вся платформа Live-ставок реалізована на високому рівні, але і без будь-яких унікальних пропозицій.

Розпис по футболу відповідає запитам середньостатистичного гравця. На матчі великих турнірів доступна лінія на статистичні показники команд.

Варто звернути увагу на лінію для тенісу. Дуже багата розпис матчів (25-30 ринків) незалежно від категорії турніру. Гравець може робити ставки на хід розіграшу кожного очка в геймі. Також відзначимо ставки на унікальний ринок: чи буде в геймі рахунок 40:40

Коефіцієнти для Live – середні, з маржею 5.5% – 10%, що характерно для більшості букмекерів.

Час прийому – в межах 5 секунд. Індивідуальне збільшення часу не застосовують.

Опція «Ставка в 1 клік» дозволяє частково нівелювати стандартну для більшості платформ проблему прийому ставки Live по актуальному коефіцієнту в динамічних видах спорту. Необхідно заздалегідь визначитися з сумою ставки по опції і зафіксувати її для автоматичної проставляння. Опція працює тільки для ставок одинар.

Також для оптимізації процесу розміщення ставки Live служить опція настройки режиму прийому ставки – «Повідомляти при зміні коефіцієнта». Варіанти: Так; Тільки знижені; Ні.

Про Букмекери

Бренд БК FavBet має українське коріння і відомий на російськомовному ринку ставок ще з 1999 року під ім’ям БК «Фаворит», в тому числі в мережі Інтернет з 2001 року. Букмекерська контора була досить успішною і займала істотну частку ринку Казахстану, Росії і Білорусі, а також була щільно представлена ​​в інших країнах пострадянського простору.

На даний момент FavBet приймає ставки в мережі інтернет на підставі субліцензії, виданої компанією Antillephone NV, яка має право видавати субліцензії онлайн гемблінговим компаніям на підставі Ліцензії № 8048 / JAZ від 29 листопада 1996 року, яка була продовжена губернатором Кюрасао 1 серпня 2014 роки (Постанова № 14/1528) і діє до листопада 2023 року.