Blizzard розповіла, чому сервери diablo ii: resurrected перевантажені і що вони роблять, щоб все виправити

29

Після запуску diablo ii: resurrected компанія blizzard і гравці зіткнулися з величезною кількістю багів і проблем в грі. В оновленій версії тайтла постійно відбувалися збої, проблеми з підключенням до сервера, видалення персонажів, втрата прогресу і багато іншого. Все це настільки сильно розлютило фанатів diablo ii, що деякі почали вимагати повернення грошей за гру, проте blizzard їх не задовольнила їхні вимоги.

Останньою серйозною проблемою в diablo ii: resurrected стала неможливість для багатьох гравців увійти в гру. Представники розробників в суботу, 9 жовтня, відзвітували про те, що помилка зі входом в гру усунена, проте вже в неділю гравці стали повідомляти про те, що проблема залишилася невирішеною. Незважаючи на те, що компанія blizzard повідомляла геймерів про технічні роботи в своєму twitter-акаунті, багато користувачів порахували, що їх недостатньо інформують про те, в чому саме полягає проблема і чому вони не можуть грати в гру, за яку заплатили $40.

У четвер у своєму блозі команда розробників нарешті пояснила причини проблем з підключенням до diablo ii: resurrected і розповіла про те, що робиться для їх усунення, почавши з пояснення принципів роботи серверів гри. Існує одна глобальна база даних, в якій зберігається інформація про персонажів і прогрес всіх гравців, а також більш дрібні бази даних для кожного регіону, в яких зберігаються ті ж дані. Інформація про дії в грі спочатку відправляється в локальну базу даних гравця, а потім періодично записується в глобальну базу даних. Для запобігання помилок, персонажі фіксуються в локальній базі даних, а глобальна база даних служить в основному в якості основної та резервної копій.

Проблеми з входом в diablo ii: resurrected, що почалися в суботу, були викликані тим, що місцеві сервери були перевантажені безпрецедентним трафіком, що перевищує навіть той, який спостерігався під час запуску гри. У поєднанні з п’ятничним оновленням, покликаним поліпшити продуктивність створення гри, глобальна база даних виявилася перевантаженою і перестала працювати. Було проведено екстрене технічне обслуговування, щоб відкотити п’ятничне оновлення, і команда розробників порахувала, що проблема усунена, і зробила оголошення в twitter.

Оголошення про те, що проблеми зі входом в систему усунені, викликало додатковий сплеск трафіку, в результаті чого центральна база даних потрапила в своєрідний цикл відключення/підключення. Усунення нової проблеми викликало ще одну хвилю спроб входу в систему, що призвело до тривалої проблеми з підключенням сервера. Цей цикл виправлень, стрибків трафіку і збоїв бази даних тривав весь тиждень, і команда розробників diablo ii: resurrected звернулася за допомогою до сторонніх партнерів.

Однак, крім зазначених причин, за якими база даних і сервери не справляються з високим трафіком, є ще одна проблема, через яку гравці можуть “зловити” баги: при розробці гри, автори, в спробі змінити якомога менше оригінальної diablo ii, залишили багато застарілого коду.

Щоб знизити навантаження на сервери diablo ii, blizzard обіцяє в швидкості створити чергу на вхід в гру. Це буде зроблено для того, щоб у студії був час на діагностику і вирішення проблем у міру їх виникнення, а також для підтримки стабільного рівня одночасної кількості геймерів в грі. Також представники blizzard повідомили, що в найближчі дні при спробі зареєструватися або приєднатися до гри користувачі можуть зіткнутися з повідомленням про помилку: «виникла проблема зі зв’язком з ігровими серверами». Розробники додали, що обмеження на вхід в гру-це “просто м’які заходи на даний момент”, а не довгострокове рішення.