Автори quantum error показали геймплей проекту після переїзду на unreal engine 5

54

Спочатку хоррор-бойовик quantum error створювався на unreal engine 4, але згодом його розробники зі студії teamkill media справедливо вирішили, що даний движок морально застарів, і оголосили про переїзд на його найсучаснішу, п’яту версію. Чого вдалося домогтися на сьогоднішній день, автори показали в спеціальному супутньому відеоролику.

Оскільки перед нами гра в жанрі хоррора, якому, по всій видимості, обов’язково повинна супроводжувати полумрачная обстановка, розгледіти вершини графічних технологій тут не представляється можливим. Як би там не було, факт застосування в грі суперсучасного движка не може не радувати сам по собі.

Нагадуємо, що в quantum error ми в ролі космічних рятувальників потрапляємо в дослідницький комплекс, в якому вчені чи то вивели, чи то відкрили портал в паралельний вимір, але як підсумок — всюди тут тепер ходять і повзають різні чудовиська і мутували комахи. Нам треба врятувати максимально можливу кількість вчених та іншого персоналу комплексу, не потрапивши в пащу місцевої живності.

Коли відбудеться реліз, поки невідомо.