Arctic представила кулери freezer i35 a-rgb і freezer a35 a-rgb з ефектним підсвічуванням

20

Компанія arctic анонсувала охолоджувачі freezer i35 a-rgb і freezer a35 a-rgb, розраховані відповідно на процесори intel і amd. Представлені пристрої відносяться до класичного баштового типу.

Джерело зображення: arctic

До складу рішень входить радіатор, через який проходять чотири u-образні теплові трубки. Вони виконані за технологією direct-touch, що передбачає безпосередній контакт з кришкою процесора. Радіатор обдувається 120-міліметровим вентилятором p-fan, швидкість обертання якого регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 200 до 1700 оборотів в хвилину. У конструкції задіяний гідродинамічний підшипник.

Загальні габарити виробів становлять 133 x 91 x 158,5 мм.стверджується, що новинки можуть застосовуватися практично з будь-якими модулями оперативної пам’яті, не створюючи для них фізичних перешкод. Кулери розташовують ефектною багатобарвним підсвічуванням rgb на основі 12 адресованих світлодіодів. Управляти її роботою можна безпосередньо через материнську плату.

Моделі freezer i35 a-rgb і freezer a35 a-rgb надійдуть у продаж за ціною близько 43 євро. Виробник забезпечить вироби шестирічною гарантією.