Apple скопіювала чужу програму. Компанію чекають в суді

7

Відразу після презентації нових пристроїв apple розробник на ім’я коста елефтеріу заявив про намір зустрітися з американською компанією в суді. Справа в тому, що корпорація видалила його додаток з app store, щоб потім реалізувати схожу функцію своїми силами.

Під час презентації нових apple watch series 7 була показана можливість відповіді на повідомлення за допомогою наекранної клавіатури, вводячи текст свайпом. Функція багатьма очікувана, але тільки не для коста елефтеріу, адже буквально в березні цього року apple видалила з app store його додаток flicktype, яке виконувало рівно ту ж функцію. Причина видалення полягала нібито в порушенні вимог до інтерфейсу. “зокрема, ця програма являє собою клавіатуру для apple watch”, – говорилося в листі apple.

За словами самого розробника, в минулому apple зверталася до нього з пропозицією купити його додаток, але він вирішив відмовитися. Саме після цього у нього і почалися проблеми. Наприклад, у відгуках до програми з’явилися скарги на обман користувачів.

” отже, тепер ми знаємо. Побачимося в суді, apple”, – написав у twitter коста елефтеріу.

скріншоти програми flicktype

Особливо цікаво, що під час демонстрації нової функції на годиннику був набраний текст copy that («копіюй це»). Розробник має намір подати на apple в суд за копіювання технології і за недобросовісну конкуренцію.