Анонсована mmorpg-пісочниця bitcraft; пре-альфа тест цієї осені

21

Розробник clockwork labs анонсував mmorpg-пісочницю bitcraft , в якій гравці створять співтовариство, в якому вони зможуть побудувати своє власне село з нуля, добуваючи ресурси і розширюючи свою територію.

У новому трейлері, clockwork labs представляє bitcraft як mmorpg-пісочницю, яка спонукає гравців досліджувати, фармити, полювати, майструвати і битися в пустелі, створюючи власну спільноту. Гравці беруть на себе роль містичної істоти в глушині і починають будувати власний притулок, щоб вижити.

Bitcraft змішує різні жанри, такі як виживання, рольові ігри, симулятори міст і стратегії, щоб створити унікальний досвід для шанувальників ігор, схожу на пісочницю. Гравці можуть працювати разом, щоб боротися і вижити в пустелі, а також створювати селища і міста. Можна навіть об’єднати ці міста і побудувати імперію, яка може простягатися через море або навіть на цілий континент.

Bitcraft прагне виділитися серед інших подібних ігор, діючи в єдиному згенерованому світі, де гравці можуть претендувати на свою землю і створити собі ім’я. Політика також вступає в гру, коли гравці піднімаються на вершину, щоб стати лідером у своєму місті і знайти союзників з іншими.

Також будуть вороги, які бажають захопити їх територію, тому гравці повинні зміцнити свій захист від сторонніх, які бажають забрати їх ресурси.