Англійська для початківців курси

8-25-2021

Кращі онлайн-курси англійської мови. Також хочемо вам порекомендувати английский для начинающих. Як вчити англійську з нуля?

Одним з ключових напрямків розвитку для будь-якого сучасного фахівця є вивчення англійської мови. Кожна популярна професія сьогодні в тій чи іншій мірі вимагає наявності цієї навички. У даній статті ми зібрали кращі онлайн-курси англійської мови, які допоможуть вам з легкістю освоїти цю дисципліну, в тому числі — вчити англійську з нуля.

Порівняльна таблиця курсів

Ми зібрали найкращі освітні програми в єдину таблицю

ТривалістьВартістьРейтингПосиланняАнглійська для початківцівВід 3 до 6 місяцівВід 700 рублів за урок9.8 / 10->Співбесіда англійською мовоюВід 2 до 10 занятьВід 700 рублів за урок9.6 / 10->Англійська мова для початківців2-3 місяціВід 790 рублів за урок9.5 / 10->Англійська для it-фахівців30 уроків по 50 хвилинВід 12$ за урок9.3 / 10->Англійська для it-фахівців6-9 місяцівВід 700 рублів за урок9.1 / 10->Ділова англійська мова для бізнесуЗа побажаннями студентаВід 790 рублів за урок8.9 / 10->Англійська для початківців50 уроківВід 12$ за урок8.9 / 10->Розмовна англійськаЗа уподобаннями студентаВід 790 рублів за урок8.3 / 10->

Чому так важливо вчити англійську з нуля?

Незважаючи на очевидний для багатьох відповідь на дане питання, сьогодні як і раніше залишається багато людей, які не розуміють, чому вчити англійську важливо. Давайте розбиратися.

    6. Перспективна робота. Як вже було сказано вище: англійська мова сьогодні є одним з обов’язкових навичок в процесі освоєння сучасних і перспективних професій. Це стосується як освоєння термінології, так і роботи з софтом, вивченням західної літератури і спілкування з іноземними колегами.
  • подорожі. За даними компанії englex, кожен 7-й житель нашої планети говорить англійською. Навіть якщо ви відправляєтеся відпочивати в країну, в якій англійська не визнаний офіційною мовою, ймовірність того, що ви зможете порозумітися з випадковим перехожим, вкрай велика.
  • знайомство з мистецтвом. Найчастіше, фільми, книги і серіали набагато цікавіше вивчати мовою оригіналу — так можна зрозуміти і відчути справжню задумку автора і акторів, не спотворену дубляжем або перекладом.
  • знайомство з культурою інших народів. З власного досвіду можемо впевнено заявити-особисте спілкування з громадянами інших країн істотно розширює кругозір і уявлення про те, як влаштований світ і наскільки різні люди його наповнюють.

Ми навели лише чотири причини. При бажанні, їх можна знайти набагато більше. Сподіваємося, на даному етапі нам вдалося переконати вас в тому, наскільки важливо вивчення англійської мови. Трохи нижче в даній статті ми розповімо про те, де вчити англійську в залежності від вашого поточного рівня. Але спершу пропонуємо вам перевірити свої знання.

Безкоштовний комплексний тест

Безкоштовний тест англійської від englishdom пропонує комплексну перевірку знань англійської за всіма основними параметрами: граматика, словниковий запас, сприйняття на слух і так далі. Тест не займе багато часу і допоможе визначити ваш поточний рівень.

Безкоштовне тестування англійської

Ще один схожий варіант тестування пропонує згадана вище компанія englex.

Де вчити англійську мову з нуля?

Перед тим, як ми перейдемо до нашого списку «кращі онлайн-курси англійської мови», пропонуємо поглянути на всі доступні сьогодні способи вивчення англійської мови не виходячи з дому.

Приватні репетитори

Мабуть, самий звичний і традиційний спосіб вчити англійську з нуля-репетитор. Переваги даного методу знайомі кожному: персональне спілкування з викладачем, регулярні, як правило, щотижневі лекції і програма навчання, що підбирається під рівень учня.

З мінусів, мабуть, можна виділити необхідність дотримуватися суворого графіка навчання і людський фактор (не завжди вдасться з першого разу вибрати підходящого викладача. Наша рекомендація при виборі репетитора-використовувати спеціалізовані сайти, для вивчення англійської — profi.ru.

З найпершої сторінки вас попросять відповісти на кілька питань (про цілі вивчення мови, вашому поточному рівні і перевагах), допоможуть вибрати зручний час для занять, а потім запропонують кілька тисяч професіоналів, що задовольняють зазначеним критеріям. Величезна база відгуків кожному репетиторі допоможе зробити вам правильний вибір і, нехай і не на довгий час, пов’язати своє життя з грамотним викладачем.

Програми та тренажери

Сучасна альтернатива приватним заняттям з викладачем-додатки, онлайн-сервіси та тренажери, що дозволяють самостійно і в зручний час вчити англійську з нуля. Велика частина завдань представлена у вигляді тестів або інтерактивних завдань, тому такі тренажери користуються сьогодні великою популярністю. Ось кілька з них.

Puzzle english

Puzzle english-це великий набір завдань, інтерактивних вправ та ігор для розвитку навичок володіння англійською мовою. У розпорядженні користувачів (а їх вже більше 5 мільйонів) є великий словник на 140 000 слів, доступних для вивчення як в традиційно форматі, так і в режимі онлайн-ігор з реальними суперниками.

У puzzle english вбудовано більше 12 тисяч різних вправ, а проходити вивчення англійської мови може як в браузері комп’ютера, так і в спеціальному мобільному додатку — дізнатися докладніше і зареєструватися.

Lingualeo

Сервіс lingualeo можна вважати старшим братом описаного вище puzzle english. Даним додатком користуються вже більше 20 мільйонів чоловік по всьому світу. Вивчати англійську мову можна не тільки на основі тренажерів, але і з використанням найрізноманітніших матеріалів на зразок корисних лекцій від ted, фільмів з субтитрами, забавних ігор і повноцінних курсів.

Мобільний додаток lingualeo також представлено на всіх платформах-це допоможе вам зробити вивчення англійської онлайн корисною щоденною звичкою. Детальніше про lingualeo.

Школи / сайти для вивчення англійської

Найбільш зручними і сучасними способами навчання онлайн сьогодні є спеціальні сайти для вивчення англійської мови. Вони поєднують в собі переваги занять з викладачем по skype і онлайн-тренажерів. У кожного студента є зручний особистий кабінет з доступними для вивчення матеріалами, розкладом занять і прогресом.

З широкого різноманіття сучасних сайтів для вивчення англійської ми вибрали три лідери ринку на основі зручності використання і відгуків студентів. У кожної з даних шкіл є можливість записатися на безкоштовний вступний урок, вивчити особистий кабінет і познайомитися з процесом навчання зсередини.

  • skyeng-мабуть, безумовний лідер ринку онлайн-вивчення англійської мови, найбільша школа в європі. Компанія заснована в 2012 році трьома російськими підприємцями. З моменту заснування студенти пройшли сумарно вже більше 11 мільйонів уроків з викладачами. Онлайн-курси англійської мови в skyeng-одні з найпопулярніших і ефективних. Записатися на безкоштовний урок.
  • englishdom-міжнародна онлайн-школа англійської мови, одна з лідерів на території східної європи. Школа також має вражаючу статистику: понад 17 000 студентів успішно пройшли навчання, більше 300 викладачів у штаті, більше 20 унікальних авторських курсів на всі випадки життя. Безкоштовний вступний урок.
  • englex-схожа за показниками і ідеї онлайн-школа англійської мови, існуюча на ринку близько 10 років. У штаті також працює понад 300 найсильніших викладачів, 14000 студентів пройшли навчання. Географія студентів охоплює європу, азію, сша і навіть австралію. Безкоштовний урок від englex.

Рекомендуємо вам спробувати кожну з них, зважити всі «за» і «проти» і вже після цього прийняти рішення про подальше навчання.

Кращі онлайн-курси англійської мови

Всі описані нижче курси поєднують в собі переваги занять з персональним репетитором та інтерактивних тренажерів. Тобто, навчання відбувається не просто по скайпу, а в спеціальному особистому кабінеті, що поєднує в собі інструменти для спілкування, навчання, перевірки знань і відстеження прогресу. Вчити англійську з нуля в таких умовах – просто мрія.

Для початківців

Для тих, хто не знає про англійську мову абсолютно нічого, ми зібрали кращі курси англійської мови для початківців (з нуля). Вони підійдуть для тих, хто тільки починає вивчення англійської мови онлайн.

Курси англійської для початківців від englishdom

Даний курс від компанії englishdom відмінно підійде для всіх,Чий рівень знань в англійській стрім